کد خبر: 7740
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
آرم مخابرات ایران

به منظور اطلاع رسانی شفاف و به هنگام، پرتال سهامداران شرکت با بخش های مختلف، اطلاعات مورد نیاز آنان را به صورت جامع در اختیار قرار می دهد.

به گزارش پیام خبر، به منظور اطلاع رسانی شفاف و به هنگام، پرتال سهامداران شرکت با بخش های مختلف، اطلاعات مورد نیاز آنان را به صورت جامع در اختیار قرار می دهد.

بر اساس این گزارش، پرتال موصوف با بخش های اخبار و اطلاعیه ها، پروفایل سهامداران، قیمت سهام اخابر، حجم معاملات این سهم و ارزش معاملات در 10 روز گذشته، درگاه صدور برگه های سهام الکترونیکی، آگهی ها، صورت های مالی، پیوند های مفید شامل سامانه ثبت نام سجام، صدور گواهینامه، تابلو معاولات بورس شرکت مخابرات ایران (اخابر)، تابلو معاملات بورس شرکت ارتباطات سیار(همراه)، سامانه اطلاع رسانی ناشران کدال و اطلاعات تماس با کارشناسان امور سهام شرکت مخابرات ایران در اختیار سهامداران شرکت است.

تمامی سهامداران شرکت مخابرات ایران می توانند ضمن ورود به صفحه سهامداری و مشاهده وضعیت سهام خود، از اخبار، اطلاعیه ها و آگهی ها نیز مطلع شوند.

علاقمندان می توانند برای مراجعه به پرتال سهامداران شرکت مخابرات ایران به آدرس https://stock.tci.ir مراجعه کنند. / مخابرات منطقه فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل