حسین درویشی، مدیرعامل هلال احمر فارس

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر فارس از برگزاری دوره باز آموزی طرح امداد و نجات زمستانی در این استان خبر داد.

به گزارش پیام خبر، «حسین درویشی» امروز شنبه 29 آذر گفت:  با توجه به فرا رسیدن فصل سرما، نجاتگران و امدادگران 13 پایگاه امداد و نجات کوهستان و 2 پایگاه سیلاب شعب شهرستانی فارس در این دوره بازآموزی شرکت نمودند.

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر فارس ادامه داد: دوره بازآموزی کوهستان طرح امداد و نجات زمستانی در شهرستان های کازرون، اقلید، سپیدان، فیروزآباد، مرودشت، شیراز، لارستان، لامرد، داراب، نی ریز، گراش، جهرم و استهبان و دوره سیلاب نیز در شهرستان های شیراز و سپیدان برگزار شد.
وی هدف از برگزاری این دوره را آمادگی امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر برای طرح امداد زمستانه عنوان کرد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس شناخت مخاطرات، جستجو، رهاسازی، کمک های اولیه، انتقال مصدوم، تجهیزات و امداد هوایی را جزو سرفصل های ارائه شده در دوره سیلاب و کوهستان بیان کرد.
گفتنی است امدادگران پس از گذراندن این دوره و آزمون نهایی، گواهی نامه شرکت در دوره دریافت خواهند کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.