کد خبر: 7748
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
زندان

فرمانده انتظامی مهر از دستگیری زن و شوهر زورگیری خبر داد که در مشهد اقدام به سرقت طلاجات از یک شهروند کرده بودند.

به گزارش پیام خبر، سرهنگ عظیم‌اله کرمی گفت: فردی با ارائه مرجوعه قضائی به پلیس آگاهی مهر مراجعه و عنوان کرد که در سال ۹۱ در یکی از خیابان‌های شهرستان مشهد، ۲ نفر زن و مرد ۶ حلقه النگو با تهدید سلاح سرد از دستم سرقت و متواری شدند.

وی افزود: شاکی در تحقیقات نهایی عنوان کرد پس از شناسایی متهمان توسط پلیس خراسان، از طریق یکی از اقوام مطلع شدم که سارقان چند روزی است که از مشهد به شهرستان "مهر" عزیمت و در یک منزل خود را از دید ماموران مخفی کرده‌اند.  

فرمانده انتظامی "مهر" تصریح کرد: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت و با انجام اقدامات فنی و تخصصی، موفق شدند محل اختفاء سارقان به عنف که زن و شوهر ۲۸ و ۳۴ ساله بودند را شناسایی و در یک اقدام ضربتی آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

سرهنگ کرمی با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات اولیه به بزه انتسابی اقرار کردند وحاضر به پرداخت خسارت به شاکی شدند، گفت: متهمان به همراه ماموران بدرقه برای سیر مراحل قانونی، به دادسرای استان خراسان رضوی انتقال داده شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.