یحیی گل محمدی

سرمربی پرسپولیس می‌گوید فکر نمی‌کردند که به این شکل گل بخورند.

به گزارش پیام خبر ، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ایران در نشست خبری پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا و نایب قهرمانی این تیم در این رقابت‌ها اظهار کرد: ما وقتی نتیجه را واگذار کردیم که در صحنه‌های تاثیر گذار گل خوردیم. ما از هر راهی فکر می‌کردیم گل بخوریم به جز مواردی که اتفاق افتاد. ما گل‌ها را به حریف تقدیم کردیم.

او افزود: متاسفانه این اتفاق افتاد و نتوانستیم قهرمان شویم. واقعا از اتفاقی که افتاد ناراحتیم. بازیکنان با تمام کمی و کاستی‌ها بعد از صعود به فینال تلاش خودشان را کردند. در مجموع عملکرد خوبی داشتیم. از نظر خودمان قهرمان واقعی این بازیکنان بودند که با تمام وجود و با شرف بازی کردند و تا آخرین لحظه جنگیدند با این حال اتفاقات بازی علیه ما بود. جا دارد از همه هواداران عذرخواهی کنم. باید خودمان را قوی کنیم تا در دورهای بعد با تلاش بیشتری ظاهر شویم و به قهرمانی آسیا برسیم. به تیم اولسان این قهرمانی را تبریک می‌گویم. آن‌ها تیم شایسته‌ای بودند. از همه کسانی که تلاش کردند تا لیگ قهرمانان آسیا برگزار شود تشکر و قدردانی می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آینده تیمش را چگونه پیش‌بینی می‌کند، گفت: من در صحبت‌هایم گفتم که ما باید برای دوره‌های بعد برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم و تیم را تقویت کنیم. باید سازمان‌دهی بهتری داشته باشیم تا بتوانیم خودمان را قوی کنیم. باشگاه‌های ایران از نظر امکانات ضعیف هستند. تیم‌های دیگر آسیا شرایط بهتری دارند و این نشان دهنده این است که باید بیشتر کار کنیم. اگر می‌خواهیم به مقام قهرمانی برسیم باید حتما زیرساخت‌های خوبی داشته باشیم و از امکانات خوبی استفاده کنیم. باید به تیم‌های پایه بها دهیم. ما از این نظر قابل مقایسه با تیم‌های دیگر آسیا نیستیم. تیم ما باتوجه به در پیش بودن لیگ کار راحتی ندارد و بازی‌های عقب افتاده هم داریم. البته ما تیمی هستیم که باید برای پیروزی بجنگیم. نه در لیگ و نه در آسیا کار آسانی نداریم ولی انگیزه زیادی داریم که به قهرمانی برسیم.

گل‌محمدی در ادامه و در پاسخ به این سوال که چرا تیمش در این بازی تمرکز نداشت و بازیکنانش به حریف پنالتی دادند، توضیح داد: شما وقتی در فینال آسیا بازی می‌کنید، باید از نظر ذهنی خیلی آماده باشید و در شرایط مسابقه باشید تا بتوانید تمرینات خوبی انجام دهید. بازیکنان امروز عملکرد خوبی داشتند ولی تمرکز خوبی نداشتند. گل نخستی که خوردیم در اوقات تلف شده بود. متاسفانه VAR علیه ما بود. همچنین دستمان در تعویض‌ها خالی بود. بازیکنان غایبمان در این دیدار، بازیکنان تاثیرگذاری بودند و عدم حضورشان به تیم ما ضربه زد. فکر می‌کنم این مسئله قدرت تیمی ما را کاهش داد. در هر صورت اتفاقات بازی بیشتر باعث شد تا بازی را واگذار کنیم. در صحنه‌ای که VAR برای ما اعلام شد، داور تمرکز خوبی نداشت و می‌توانست پنالتی اعلام کند. در صحنه‌ای که من دیدم، خطای پنالتی دیدم و فکر می‌کنم داور باید دقت بیشتری به خرج می‌داد.

او در پایان درباره برنامه‌هایش برای ریکاوری تیم از نظر روانی، بیان کرد: ما روزهای سختی را در روزهای آینده سپری می‌کنیم ولی این اتفاقات در دنیای فوتبال رخ می‌دهد. با این حال رفتار غیرحرفه‌ای است که این شکست به ما ضربه بزند. ما از فردا ریکاوری از نظر روحی و بدنی را آغاز می‌کنیم. ما با این تیم خیلی کار داریم و باید به مبارزه‌مان ادامه دهیم.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.