انتخابات

فعالان سیاسی فارس به ارائه راهکارهای ارتقای مشارکت مردم در انتخابات ۱۴۰۰ پرداختند.

به گزارش پیام خبر، «مجید فروردین»، سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در فارس با اشاره به راهکارهای مناسب برا ی ارتقای مشارکت مردم در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: نحوه حکمرانی و اداره کشور در میزان مشارکت مردم در انتخابات تاثیرگذار است و مسایل کشور شفاف‌تر به مردم گفته شود و لازم است تا ارتباط مسئولان با مردم بیشتر شود.

« میراعظم هاشمی»، دبیر حزب اعتدال و توسعه فارس نیز بیان کرد: اینکه چطور مردم را تشویق به شرکت در انتخابات کنیم به حاکمیت برمی‌گردد و مجموعه حاکمیت بر اساس خواسته‌های اقلیت حرکت نکند زیرا تنها راه امید دادن به مردم بازگشت به برجام، تقویت دولت، فعال کردن دیپلماسی قوی دولت در سطح جهانی و دست برداشتن از اقدامات قدرت طلبانه است.

« علی رهایی»، رییس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت استان فارس گفت: لازم است تا اتحاد و همدلی بین گروه‌های سیاسی را بیش از گذشته نشان دهیم  و برای جذب بخشی از آرای خاکستری یا نگرانی از پیروزی رقیب در انتخابات، نباید بداخلاقی سیاسی داشته باشیم  و هر رای مردم در انتخابات ۱۴۰۰ تیری به قلب دشمنان نظام جمهوری اسلامی است.

« کرامت الله اکبری»، دبیر انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها در استان فارس نیز با تاکید بر مشخص شدن چشم‌اندازی برای امیدوار کردن مردم گفت: حتی اگر بهترین فرد در انتخابات ریاست جمهوری داوطلب شود در یک مدت کوتاه نمی‌تواند مردم را پای صندوق‌های رای بکشاند و مردم باید در صحنه باشند و هرچه تصمیم گرفتند باید تصمیم آنان پذیرفته شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.