کد خبر: 7788
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
تبلت مددجویان

مدیرکل امداد فارس گفت: از ابتدای سال تاکنون ۳۳۰۰ تبلت به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد فارس توزیع شده است.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۴۵ هزار و ۷۲۳ دانش آموز نیازمند در استان فارس تحت حمایت این نهاد هستند؛ گفت: با توجه به الکترونیکی شدن آموزش ها و عدم دسترسی دانش آموزان نیازمند به ابراز آموزشی، با کمک خیران و نیکوکاران موجی از مهربانی به راه افتاد.

مدیرکل امداد فارس افزود: از ابتدای سال تحصیلی تاکنون، تعداد ۳۳۰۰ تبلت با مشارکت خیران تهیه و بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع شد.

وی با اعلام این مطلب اضافه کرد: برای تهیه این تعداد تبلت، ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است که ۵۰ درصد از محل مشارکت های مردمی و خیران جذب شده است.

مدیر کل امداد فارس با تقدیر از مشارکت نیکوکاران در این امر خیر در پایان یادآور شد: خیران می‌توانند از طریق واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۰۹۳۷۶  و شماره حساب ۰۱۰۱۲۷۳۰۷۳۰۰۰  دانش آموزان نیازمند را در تهیه ملزومات آموزشی یاری کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.