دفن و نماز میت اموات کرونایی

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری گفت: تا امروز ۵۴ هزار نفر از هموطنان ما بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند که این آمار را باید دو برابر محاسبه کنیم،زیرا برخی از فوت شدگان این بیماری بدون تست بوده‌اند.

به گزارش پیام خبر، عضو کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا شب گذشته با حضور در یک برنامه تلویزیونی با بیان اینکه میزان پذیرش بیماران اورژانسی در بیمارستان مسیح دانشوری از ۲۵۰ مورد به شبی ۵۰ تا ۶۰ مورد پذیرش رسیده است عنوان کرد: نباید نسبت به جانباختگان کرونا بی اعتنا باشیم.

پیام طبرسی افزود: واقعیت امر این است که تا امروز ۵۴ هزار نفر از هموطنان ما بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داده اند، این آمار باید دو برابر محاسبه شود زیرا برخی از فوت شدگان بدون تست بوده‌اند و باید گفت که یک هزارم جمعیت کشور به خاطر بیماری کرونا در این ۱۰ ماه فوت شده‌اند.

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری  ادامه داد: در اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ موارد ابتلا به کرونا خانوادگی نبود، اما در اردیبهشت و خرداد ۹۹، انتقال ویروس کووید ۱۹ خانوادگی شد.

وی تاکید کرد: کسانی که هنوز می‌گویند کرونا دروغ است بدانند ما که از نزدیک با بیماران در ارتباط هستیم، صحنه‌هایی را دیدیم که در مدت طبابت خودمان ندیده بودیم، کسانی که می‌گویند کرونا دروغ است، بیشتر مراقب باشند تا به این بیماری مبتلا نشوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل