دفن و نماز میت اموات کرونایی

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری گفت: تا امروز ۵۴ هزار نفر از هموطنان ما بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند که این آمار را باید دو برابر محاسبه کنیم،زیرا برخی از فوت شدگان این بیماری بدون تست بوده‌اند.

به گزارش پیام خبر، عضو کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا شب گذشته با حضور در یک برنامه تلویزیونی با بیان اینکه میزان پذیرش بیماران اورژانسی در بیمارستان مسیح دانشوری از ۲۵۰ مورد به شبی ۵۰ تا ۶۰ مورد پذیرش رسیده است عنوان کرد: نباید نسبت به جانباختگان کرونا بی اعتنا باشیم.

پیام طبرسی افزود: واقعیت امر این است که تا امروز ۵۴ هزار نفر از هموطنان ما بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داده اند، این آمار باید دو برابر محاسبه شود زیرا برخی از فوت شدگان بدون تست بوده‌اند و باید گفت که یک هزارم جمعیت کشور به خاطر بیماری کرونا در این ۱۰ ماه فوت شده‌اند.

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری  ادامه داد: در اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ موارد ابتلا به کرونا خانوادگی نبود، اما در اردیبهشت و خرداد ۹۹، انتقال ویروس کووید ۱۹ خانوادگی شد.

وی تاکید کرد: کسانی که هنوز می‌گویند کرونا دروغ است بدانند ما که از نزدیک با بیماران در ارتباط هستیم، صحنه‌هایی را دیدیم که در مدت طبابت خودمان ندیده بودیم، کسانی که می‌گویند کرونا دروغ است، بیشتر مراقب باشند تا به این بیماری مبتلا نشوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.