کد خبر: 7834
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
حضور سه کبدی کار استان فارسی در پنجمین مرحله اردوی تیم ملی

رئیس هیات کبدی استان فارس گفت :سه کبدی کار از استان فارس در پنجمین مرحله اردوی تیم ملی کبدی ساحلی آقایان و بانوان حضور دارند.

به گزارش پیام خبر، عباس رضایی بیان کرد: با توجه به برگزاری ششمین دوره بازی های آسیایی چین ۲۰۲۱ و با مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در ورزش، پنجمین مرحله اردوی تیم ملی کبدی ساحلی برگزار می شود.

ویافزود: آماده سازی این دوره از بازی ها در بخش آقایان زیر نظر کادر فنی تیم ملی از تاریخ ۵ لغایت ۱۶ دی ماه در استان خوزستان شهر بندر امام پیگیری خواهد شد و در بخش بانوان نیز به صورت حضوری زیر نظر کادر فنی تیم ملی از تاریخ ۲ الی ۱۳ دی ماه در استان هرمزگان شهر بندر عباس دنبال می شود.

رضایی عنوان کرد :تمامی ورزشکاران دعوت شده به اردوی تیم ملی می‌بایست دارای کارت بیمه ورزشی کبدی باشندو همچنین قبل از حضور در اردو ها تست pcr کرونا انجام داده و با در دست داشتن نتیجه آن در اردوها حاضر شوند.

وی با اشاره به اهمیت سلامت تمامی ورزشکاران و عوامل بازی اضافه کرد: تمامی ورزشکاران و عوامل فنی باید نتیجه تست کرونا را داشت باشند، بدون نتیجه از ورد آن ها به اردو جلوگیری می شود.

همچنین رضایی به معرفی بازیکنان دعوت شده به این دوره از اردوهای کبدی پرداخت و تصریح کرد: سه نفر از کبدی کاران توانمند فارس به این مرحله از اردوها دعوت شده اند، از جمله سعیده جعفری، احمد احمدی و علیرضا عباسی  از بازیکنان دعوت شده به اردو های کبدی هستند.  

رییس هیات کبدی استان فارس در پایان گفت: خوشبختانه هیأت کبدی استان در شریط خوبی به سر می برد، این هیأت از نیروی انسانی مجرب و متخصص در این رشته ورزشی برخوردار است و امیدواریم بتوانیم افراد بیشتری را به سمت این رشته ورزشی جذب کنیم.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل