کد خبر: 7834
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
حضور سه کبدی کار استان فارسی در پنجمین مرحله اردوی تیم ملی

رئیس هیات کبدی استان فارس گفت :سه کبدی کار از استان فارس در پنجمین مرحله اردوی تیم ملی کبدی ساحلی آقایان و بانوان حضور دارند.

به گزارش پیام خبر، عباس رضایی بیان کرد: با توجه به برگزاری ششمین دوره بازی های آسیایی چین ۲۰۲۱ و با مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در ورزش، پنجمین مرحله اردوی تیم ملی کبدی ساحلی برگزار می شود.

ویافزود: آماده سازی این دوره از بازی ها در بخش آقایان زیر نظر کادر فنی تیم ملی از تاریخ ۵ لغایت ۱۶ دی ماه در استان خوزستان شهر بندر امام پیگیری خواهد شد و در بخش بانوان نیز به صورت حضوری زیر نظر کادر فنی تیم ملی از تاریخ ۲ الی ۱۳ دی ماه در استان هرمزگان شهر بندر عباس دنبال می شود.

رضایی عنوان کرد :تمامی ورزشکاران دعوت شده به اردوی تیم ملی می‌بایست دارای کارت بیمه ورزشی کبدی باشندو همچنین قبل از حضور در اردو ها تست pcr کرونا انجام داده و با در دست داشتن نتیجه آن در اردوها حاضر شوند.

وی با اشاره به اهمیت سلامت تمامی ورزشکاران و عوامل بازی اضافه کرد: تمامی ورزشکاران و عوامل فنی باید نتیجه تست کرونا را داشت باشند، بدون نتیجه از ورد آن ها به اردو جلوگیری می شود.

همچنین رضایی به معرفی بازیکنان دعوت شده به این دوره از اردوهای کبدی پرداخت و تصریح کرد: سه نفر از کبدی کاران توانمند فارس به این مرحله از اردوها دعوت شده اند، از جمله سعیده جعفری، احمد احمدی و علیرضا عباسی  از بازیکنان دعوت شده به اردو های کبدی هستند.  

رییس هیات کبدی استان فارس در پایان گفت: خوشبختانه هیأت کبدی استان در شریط خوبی به سر می برد، این هیأت از نیروی انسانی مجرب و متخصص در این رشته ورزشی برخوردار است و امیدواریم بتوانیم افراد بیشتری را به سمت این رشته ورزشی جذب کنیم.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.