کد خبر: 7843
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
نشست خبری استاندار فارس با اصحاب رسانه

استاندار فارس گفت: امنیت پایدار و فعالیت نیروی انتظامی با مشارکت مردم نتیجه بخش است و استفاده از صاحبان فکر و ایده در این مسیر بسیار ضروری است و در بحث تامین امنیت همه علاقمند به همکاری هستند. 

به گزارش پیام خبر، «عنایت الله رحیمی» در جلسه توسعه نظم و امنیت عمومی با بیان اینکه امنیت پایدار و فعالیت نیروی انتظامی با مشارکت مردم نتیجه بخش است گفت: استفاده از صاحبان فکر و ایده در این مسیر بسیار ضروری است و در بحث تامین امنیت همه علاقمند به همکاری هستند. 
استاندار فارس افزود:  قطعا کسانی که طعم ناامنی را چشیده اند اشتیاق بیشتری برای رفع چالش های امنیتی دارند و باید تلاش کنیم تا مباحث این حوزه به دغدغه عمومی تبدیل شود. 
نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر لزوم حمایت دستگاه‌های اجرایی از طرح های  امنیتی اظهار داشت: دانشگاه ها در مفهموم سازی و تولید محتوای متناسب، توانمند هستند و باید از این ظرفیت بهره گیری کرد. 
رحیمی با اشاره به آغاز فعالیت صندوق خیران نظم وامنیت گفت: این صندوق باید امکان مشارکت همه گروه ها در امر  نظم و امنیت را فراهم کند و حمایت خیران در این زمینه منحصر به حمایت مالی نیست. 
وی در پایان بر ضرورت استفاده از ظرفیت رسانه ملی در این زمینه تاکید کرد. 
گفتنی است این جلسه با بررسی تخصصی مباحث امنیتی برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل