کد خبر: 7843
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
نشست خبری استاندار فارس با اصحاب رسانه

استاندار فارس گفت: امنیت پایدار و فعالیت نیروی انتظامی با مشارکت مردم نتیجه بخش است و استفاده از صاحبان فکر و ایده در این مسیر بسیار ضروری است و در بحث تامین امنیت همه علاقمند به همکاری هستند. 

به گزارش پیام خبر، «عنایت الله رحیمی» در جلسه توسعه نظم و امنیت عمومی با بیان اینکه امنیت پایدار و فعالیت نیروی انتظامی با مشارکت مردم نتیجه بخش است گفت: استفاده از صاحبان فکر و ایده در این مسیر بسیار ضروری است و در بحث تامین امنیت همه علاقمند به همکاری هستند. 
استاندار فارس افزود:  قطعا کسانی که طعم ناامنی را چشیده اند اشتیاق بیشتری برای رفع چالش های امنیتی دارند و باید تلاش کنیم تا مباحث این حوزه به دغدغه عمومی تبدیل شود. 
نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر لزوم حمایت دستگاه‌های اجرایی از طرح های  امنیتی اظهار داشت: دانشگاه ها در مفهموم سازی و تولید محتوای متناسب، توانمند هستند و باید از این ظرفیت بهره گیری کرد. 
رحیمی با اشاره به آغاز فعالیت صندوق خیران نظم وامنیت گفت: این صندوق باید امکان مشارکت همه گروه ها در امر  نظم و امنیت را فراهم کند و حمایت خیران در این زمینه منحصر به حمایت مالی نیست. 
وی در پایان بر ضرورت استفاده از ظرفیت رسانه ملی در این زمینه تاکید کرد. 
گفتنی است این جلسه با بررسی تخصصی مباحث امنیتی برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.