کد خبر: 7858
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵
تخم مرغ

بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار قیمت تخم مرغ از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان به ۱۴ هزار تومان افزایش پیدا کرد این در حالی است که سازمان صمت قیمت ۱۲ هزار تومان را کافی می دانست.

به گزارش پیام خبر، دبیر ستاد تنظیم بازار در جلسه امروز این ستاد با بیان اینکه هیچ افزایش قیمتی در اقلامی که کمک‌های دولتی دریافت می‌کنند، قابل قبول نیست عنوان کرد: تغییر قیمت ها باید با اجازه سازمان حمایت و ستاد تنظیم بازار انجام شود، هیچ افزایش قیمتی برای مواد شوینده نداشته‌ایم و نداریم و فردا موضوع افزایش قیمت را با حضور انجمن این صنف بررسی می‌کنیم.

عباس قبادی تاکید کرد: افزایش قیمتی برای نان در نظر گرفته نشده و کماکان این موضوع بر عهده استانداری‌ها است.

اما در جلسه امروز کشمکش ها بر سر قیمت تخم مرغ بود که در خصوص آن تصمیم گیری شد، بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلو تخم مرغ از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان به ۱۴ هزار تومان افزایش پیدا کرد، اما این تغییر قیمت در حالی است که سازمان صمت قیمت ۱۲ هزار تومان را برای تخم مرغ لحاظ کرده بود اما شنیده ها حاکی از آن است که ستاد تنظیم بازار با اصرار انجمن‌های صنفی در نهایت نرخ تخم مرغ درب مرغداری را ۱۴ هزار تومان اعلام کرده است.

عباس تابش رئیس سازمان حمایت مصرف کننده و تولید کننده در این جلسه گفت: تدارک لازم برای میوه شب عید انجام شد و نظارت‌ها برای کنترل بازار شب عید بیشتر خواهد شد و هر گونه افزایش قیمت نسبت به آبان خلاف مصوبات است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل