طرح ملی بازی و نشاط کودکانه

رئیس هیئت ورزش های همگانی فارس از اجرای طرح ملی بازی و نشاط کودکانه توسط کمیته بازی و ورزش کودکان هیئت ورزشهای همگانی در فارس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، «سیروس پاک فطرت» گفت: طرح ملی بازی و نشاط کودکانه ، توسط کمیته بازی و ورزش کودکان هیئت ورزشهای همگانی در فارس اجرا شد.
رئیس هیئت ورزش های همگانی فارسذ افزود: در این طرح ملی که از تاریخ ۹۹/۹/۲۹ در استان فارس آغاز شده و تا تاریخ ۹۹/۱۰/۱۵ ادامه خواهد داشت، تعداد ۱۲۰ کودک در رده سنی ۴ تا ۸ سال از سراسر استان از جمله شیراز ، آباده ، لامرد ، زرقان مورد ارزیابی و آزمون قرار خواهند گرفت.
وی اضافه کرد: این ارزیابی با ۲ آزمون معتبر جهانی انجام میشود و پس از آن به هر کودک ۲۴ جلسه تمرین ورزشی همراه با بازی، به صورت مجازی ارائه می شود و ارزیابی مجدد کودکان در اسفند ماه ۹۹ پس از انجام تمرینات ورزشی مقرر شده ، انجام میگیرد.
پاک فطرت تاکید کرد: این طرح، به صورت رایگان توسط ۱۵ نفر ارزیاب که همگی از اعضای کمیته بازی و ورزش کودکان هستند در استان فارس  در حال اجرا است.
وی با تشکر  از مسئول کمیته بازی و ورزش کودکان هیات ورزش های همگانی استان فارس و مربیان ادامه داد: پیش از این، اعضای کمیته ورزش و بازی استان فارس ، در ۵ جلسه ۳ ساعته توجیهی و تمرینی جهت انجام طرح ، شرکت کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.