طرح ملی بازی و نشاط کودکانه

رئیس هیئت ورزش های همگانی فارس از اجرای طرح ملی بازی و نشاط کودکانه توسط کمیته بازی و ورزش کودکان هیئت ورزشهای همگانی در فارس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، «سیروس پاک فطرت» گفت: طرح ملی بازی و نشاط کودکانه ، توسط کمیته بازی و ورزش کودکان هیئت ورزشهای همگانی در فارس اجرا شد.
رئیس هیئت ورزش های همگانی فارسذ افزود: در این طرح ملی که از تاریخ ۹۹/۹/۲۹ در استان فارس آغاز شده و تا تاریخ ۹۹/۱۰/۱۵ ادامه خواهد داشت، تعداد ۱۲۰ کودک در رده سنی ۴ تا ۸ سال از سراسر استان از جمله شیراز ، آباده ، لامرد ، زرقان مورد ارزیابی و آزمون قرار خواهند گرفت.
وی اضافه کرد: این ارزیابی با ۲ آزمون معتبر جهانی انجام میشود و پس از آن به هر کودک ۲۴ جلسه تمرین ورزشی همراه با بازی، به صورت مجازی ارائه می شود و ارزیابی مجدد کودکان در اسفند ماه ۹۹ پس از انجام تمرینات ورزشی مقرر شده ، انجام میگیرد.
پاک فطرت تاکید کرد: این طرح، به صورت رایگان توسط ۱۵ نفر ارزیاب که همگی از اعضای کمیته بازی و ورزش کودکان هستند در استان فارس  در حال اجرا است.
وی با تشکر  از مسئول کمیته بازی و ورزش کودکان هیات ورزش های همگانی استان فارس و مربیان ادامه داد: پیش از این، اعضای کمیته ورزش و بازی استان فارس ، در ۵ جلسه ۳ ساعته توجیهی و تمرینی جهت انجام طرح ، شرکت کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل