کد خبر: 7872
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
اولین تزریق واکسن ایرانی کرونا

امروز سشنبه ۹ دی ماه ۹۹ اولین تزریق واکسن ایرانی کرونا انجام شد و تا این لحظه با موفقیت و بدون علائم شوک و تب بوده است.

به گزارش پیام خبر، با اعلام سخنگوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به آغاز آزمایش واکسن ایرانی کرونا، امروز طیبه مخبر، دختر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام اولین داوطلب دریافت واکسن کرونای ایرانی شد.

دختر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت: من هم مانند همه مردم هستم، امیدوارم این فرآیند علمی به نتیجه برسد، امیدوارم نتیجه سلامتی مردم باشد.

طیبه مخبر افزود: خوشحالم از اینکه این فرآیند علمی به خوبی در کشور پیش رفته است.

لحظاتی قبل دومین واکسن ایرانی کرونا به علی عسکری معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام تزریق شد.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام پس از تزریق واکسن ایرانی کرونا گفت: حس افتخار دارم، این واکسن کاملا ایمن است و در مراحل بعدی این موضوع ثابت خواهد شد.

علی عسکری افزود: اطمینان دارم اتفاقی نخواهد افتاد، این تکنولوژی ایمن است ان شاءالله مراحل طی شود و مردم بتوانند به زندگی عادی برگردند، بازگشت مردم به زندگی عادی آرزوی ما است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.