اینترنت

مشتریان با استفاده از نشانی ADSL.TCI.IR می توانند تعداد روزهای باقی مانده از قرارداد، حجم مصرف شده و حجم باقی مانده از سرویس را مشاهده کرده و یا برای خرید حجم اضافه، تغییر یا تمدید سرویس اقدام کنند.

به گزارش پیام خبر، مشتریان با استفاده از نشانی ADSL.TCI.IR می توانند تعداد روزهای باقی مانده از قرارداد، حجم مصرف شده و حجم باقی مانده از سرویس را مشاهده کرده و یا برای خرید حجم اضافه، تغییر یا تمدید سرویس اقدام کنند.

 بر اساس این گزارش آدرس پنل کاربری مشتریان شرکت مخابرات ADSL.TCI.IR است که نام کاربری و گذرواژه هنگام خرید سرویس، به شماره موبایل اعلام شده توسط مشتری ارسال می شود، در صورتی که مشتری نام کاربری خود را فراموش کرده ، نام کاربری همان شماره تلفنی است که مشترک روی آن از خدمات اینترنت استفاده می کند. (شماره تلفن به همراه کد استان بدون صفر)

همچنین برای بازیابی گذرواژه لازم است مشتریان در بالای صفحه پنل کاربری روی «بازیابی گذرواژه» کلیک کنند که در این حالت یک پیامک حاوی گذرواژه ارسال می شود و مشترک می تواند با وارد کردن نام کاربری خود و گذرواژه دریافتی از طریق پیامک به پنل کاربری خود وارد شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان برای خرید ترافیک اضافه می توانند بدون نیاز به گذرواژه و با کلیک بر روی گزینه شارژ سریع در پایین صفحه ADSL.TCI.IR و وارد کردن نام کاربری خود و کد امنیتی، کلید ورود به شارژ سریع را کلیک کرده و وارد صفحه خرید شوند.

در این مرحله با استفاده از کلید خرید ترافیک اضافه لیست بسته های ترافیکی به نمایش داده می شود که مشتریان می توانند پس از انتخاب بسته ترافیکی مورد نظر، کلید خرید را کلیک کرده و حجم اینترنت خود را به میزان دلخواه افزایش دهند. / مخابرات منطقه فارس

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • افسانه سیفز US ۱۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
    0 0
    سلام نمی تونم وارد پروتال بشم وسرویس رزروم وفعال کنم نمی دونم باید چیکار کنم ومشکل ازچی هست

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل