سید روح الله حسینی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

آخرین آمارهای کروناویروس در استان فارس، از سوی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، اعلام شد.

به گزارش ،  «سید روح الله حسینی» ضمن تسلیت ایام فاطمیه با اعلام آخرین وضعیت کروناویروس در فارس، از بررسی ۵۵۲ هزار و ۱۰۰ آزمایش در آزمایشگاه های تشخیصی استان از ابتدای شیوع بیماری کرونا خبر داد و گفت: تا کنون ابتلای قطعی ۱۶۱ هزار و ۶۳۸ بیمار به کروناویروس در فارس به اثبات رسیده است. 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با ابراز تاسف جان باختن ۹ هم استانی در ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرد: جمع جانباختگان بیماری کرونا در فارس از ابتدای شیوع تا امروز به سه هزار و ۲۰ نفر رسیده است.

وی اضافه کرد: تاکنون ۱۵۷ هزار و ۲۱۴ بیمار کووید۱۹ نیز با بهبودی کامل از بیمارستان ها مرخص یا از ایزوله خانگی خانگی خارج شده اند.

حسینی بیان کرد: امروز و بر اساس آخرین آمارها، ۶۵۰ بیمار مشکوک و دارای علامت در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۱۷ بیمار به دلیل وخامت شرایط در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های استان، خدمات درمانی دریافت می کنند.

وی از مردم خواست با حساسیت و دقت مضاعف در رعایت و اجرای پروتکل های بهداشتی، همکاری بیشتری با مدافعان سلامت داشته باشند تا شاهد کاهش شیوع بیماری کرونا و موارد بستری در بیمارستان ها باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل