کد خبر: 7901
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
  • خبرنگار: سحر علیپور
  • چاپ
حمید جورکش مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شیراز

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز گفت: سامانه ۱۳۷ کلانشهرهای کشور از ایده‌ها و راهکارهای جدیدی برای بهبود فرآیندها و تسریع پاسخگویی به شهروندان استفاده می کند.

به گزارش پیام خبر، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز با اشاره به اهداف راه اندازی این کارگروه گفت: تبادل تجربیات بین مراکز ۱۳۷ و تلاش جهت تسریع و تسهیل پاسخگویی به درخواست های مردمی از اهداف راه اندازی کارگروه هم اندیشی ۱۳۷ کلان‌شهرهای کشور است.

حمید جورکش اضافه کرد: سامانه ۱۳۷ کلانشهرهای کشور با توجه به تجربه ای که طی سالیان گذشته در زمینه پاسخگویی کسب کرده اند؛ از ایده‌ها و راهکارهای جدیدی برای بهبود فرآیندها و تسریع پاسخگویی به شهروندان استفاده می کنند.

وی راه اندازی کارگروه هم اندیشی ۱۳۷ کلان‌شهرهای کشور را به پیشنهاد شهرداری مشهد عنوان کرد و گفت: سایر کلانشهرها همچون شیراز، تهران، ارومیه، قم، اراک، کرج، اصفهان، تبریز، ساری، رشت، همدان و اهواز از این پیشنهاد استقبال کردند و کارگروه راه اندازی شد.

جورکش با بیان اینکه مقرر شد در گام دوم، سامانه ۱۳۷ سایر مراکز استان ها و در گام سوم سامانه ۱۳۷ همه شهرها در این کارگروه عضو شوند، افزود: کارگروه هم اندیشی سامانه ارتباطات مردمی (۱۳۷) کلان‌شهرهای کشور درخصوص مسائلی همچون فرآیندها، ساختار و چارت سازمانی، پرورش ایده ها و خلاقیت ها، اجرای نظرسنجی و طرح های پژوهشی گروهی و ... بحث و تبادل نظر خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

استان ها

گفتگو و تحلیل