کد خبر: 7902
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
توزیع غذا بین نیازمندان

مسئول حوزه علمیه منصوریه شیراز گفت: به مناسبت سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی ۱۱۰۰ دست غذای گرم با همکاری سازمان بسیج طلاب و امور روحانیون استان فارس و قرارگاه تبلیغی عمار منصوریه طبخ و میان نیازمندان توزیع شد.

به گزارش پیام خبر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا حدائق پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم طبخ و توزیع ۱۱۰۰ پرس غذای گرم در میان نیازمندان مناطق محروم شیراز، ضمن تسلیت به مناسیت شهادت یکمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: اخلاص، یکی از عالی ترین جلوه های وجودی شهید سردار سلیمانی بود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه سراسر تلاش شهید سلیمانی چه در دوران دفاع مقدس و چه در سپاه قدس همراه با اخلاص بود، اضافه کرد: وظیفه همه آحاد جامعه است که از تلاش های این شهید والا مقام تجلیل به عمل آورند، در همین راستا گروه جهادی عمار منصوریه با همکاری سازمان بسیج طلاب و امور روحانیون استان فارس اقدام به طبخ و توزیع ۱۱۰۰ پرس غذای گرم در میان نیازمندان کرده اند.

مسئول مدرسه علمیه منصوریه طبخ و توزیع ۱۱۰۰ پرس غذای گرم به مناسبت سالگرد شهادت شهید سلیمانی صورت گرفته است، عنوان کرد: امیدواریم با این کار گوشه ای از ارادت مبلغین قرارگاه عمار و بسیج طلاب فارس به آن شهیدانی که عزت و فخر و مجد برای جهان اسلام و امت اسلام آفریدند باشد.

وی ضمن قدردانی از سازمان بسیج طلاب و امور روحانیون استان فارس خاطرنشان کرد: اجر و پاداش توزیع غذای گرم میان نیازمندان را به روح پاک شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان هدیه می کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.