کد خبر: 7902
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
توزیع غذا بین نیازمندان

مسئول حوزه علمیه منصوریه شیراز گفت: به مناسبت سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی ۱۱۰۰ دست غذای گرم با همکاری سازمان بسیج طلاب و امور روحانیون استان فارس و قرارگاه تبلیغی عمار منصوریه طبخ و میان نیازمندان توزیع شد.

به گزارش پیام خبر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا حدائق پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم طبخ و توزیع ۱۱۰۰ پرس غذای گرم در میان نیازمندان مناطق محروم شیراز، ضمن تسلیت به مناسیت شهادت یکمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: اخلاص، یکی از عالی ترین جلوه های وجودی شهید سردار سلیمانی بود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه سراسر تلاش شهید سلیمانی چه در دوران دفاع مقدس و چه در سپاه قدس همراه با اخلاص بود، اضافه کرد: وظیفه همه آحاد جامعه است که از تلاش های این شهید والا مقام تجلیل به عمل آورند، در همین راستا گروه جهادی عمار منصوریه با همکاری سازمان بسیج طلاب و امور روحانیون استان فارس اقدام به طبخ و توزیع ۱۱۰۰ پرس غذای گرم در میان نیازمندان کرده اند.

مسئول مدرسه علمیه منصوریه طبخ و توزیع ۱۱۰۰ پرس غذای گرم به مناسبت سالگرد شهادت شهید سلیمانی صورت گرفته است، عنوان کرد: امیدواریم با این کار گوشه ای از ارادت مبلغین قرارگاه عمار و بسیج طلاب فارس به آن شهیدانی که عزت و فخر و مجد برای جهان اسلام و امت اسلام آفریدند باشد.

وی ضمن قدردانی از سازمان بسیج طلاب و امور روحانیون استان فارس خاطرنشان کرد: اجر و پاداش توزیع غذای گرم میان نیازمندان را به روح پاک شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان هدیه می کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل