کد خبر: 7905
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
موتور سیکلت

فرمانده انتظامی شهرستان "فیروزآباد" از ترخیص ۱۳۵ دستگاه موتورسیکلت رسوبی خبر داد.

به گزارش پیام خبر، سرهنگ مهدی جوکار بیان کرد: از ابتدای طرح تسهیل ترخیص موتورسیکلت های رسوبی تا کنون، ۱۳۵ دستگاه موتورسیکلت از پارکینگ های این شهرستان رفع توقیف و ترخیص شده است.

وی ادامه داد: طرح تسهیل در ترخیص موتورسیکلت های رسوبی در راستای جلب رضایت عمومی و برگشت اموال مردم به آنها توسط پلیس راهور در سطح شهرستان و همزمان با سراسر کشور در حال اجرا است.

سرهنگ جوکار با اشاره به وجود تعداد ۲۱۰ دستگاه موتورسیکلت رسوبی در پارکینگ های این شهرستان، تصریح کرد : با توجه به اتمام مهلت ۲ ماهه اجرای طرح تسهیل تا چند روز دیگر، این یک فرصت بسیار مناسبی برای ترخیص موتورسیکلت ها است.

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد گفت: مالکان و متصرفان قانونی موتورسیکلت های رسوبی می توانند برای ترخیص موتورسیکلت خود و استفاده از مزایای این طرح به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنند.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.