کد خبر: 7912
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
سیروس پاک فطرت، جلسه نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اعضای شورای شهر شیراز

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس از آغاز مهلت ثبت نام سامانه ایران فعال خبر داد.

به گزارش پیام خبر، «سیروس پاک فطرت» با بیان اینکه سامانه ایران فعال برای اولین بار جمعیت فعال حوزه ورزش همگانی کشور را احصاء و ساماندهی می کند، گفت: اعضای کمیته های هیئت ورزش های همگانی می‌توانند در سامانه ایران فعال ثبت نام کنند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس افزود: برای ثبت نام کنندگان در سامانه بزودی کارت عضویت ایران فعال صادر خواهد شد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه ثبت نام رویدادها، مسابقات، چالش ها و... از طریق این سامانه امکان پذیر است، همچنین ارزیابی هیات‌ها، انجمن‌ها، کمیته ها و گروه ها در سال ١٣٩٩ بر اساس مستندات اعضای این سامانه صورت خواهد گرفت. 

رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان گفت: فاز اول سامانه ملی ایران فعال با محوریت عضوگیری و ارایه داشبوردهای مدیریتی از وضعیت فعالیت مخاطبان فدراسیون ورزش های همگانی در رشته های تحت پوشش فدراسیون در گستره جغرافیایی کشور راه اندازی شده است.

پاک فطرت اعلام کرد: اعضای هیئت ورزش های همگانی استان فارس باید در سامانه ایران فعال به آدرس iranfaal.ir ثبت نام کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.