کد خبر: 7925
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
اهدا جوایز برندگان طرح همراه اول با عنوان «برای جایزه راه بسته است» در مخابرات منطقه فارس

جوایز برندگان طرح همراه اول با عنوان «برای جایزه راه بسته است» در مخابرات منطقه فارس اهدا شد.

به گزارش پیام خبر، مراسم اهدای جوایز 500 میلیون ریالی برندگان خوش شانس طرح بزرگ همراه اول با عنوان «برای جایزه راه بسته است» به برندگان این طرح  محمدرضا عوض پور از شهرستان خنج و مریم رئیسی از شهرستان اقلید با حضور مهندس ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس، مهندس هخامنشی، معاون تجاری، سید حمید حسینی، رئیس اداره روابط عمومی  با رعایت شیوه نامه های وزارت بهداشت و رعایت فاصله فیزیکی در ساختمان مرکزی منطقه فارس برگزار شد.

مدیر مخابرات منطقه فارس ضمن تبریک به برندگان این طرح اظهار داشت: این قرعه کشی از تاریخ اول مرداد 99 تا پایان 30 دی ماه 99  از میان هر یک از افرادی که بسته های اینترنت همراه اول را خریداری کنند برگزار و در هر ماه به قید قرعه به 20 نفر هر یک مبلغ 500 میلیون ریال جایزه تعلق می گیرد که برندگان استان فارس مربوط به مرداد ماه و شهریور ماه هستند.

مهندس ایزدی تصریح کرد: ترابرد به همراه اول نیز مانند فعال سازی جدید در نظر گرفته شده و مشمول قرعه کشی می باشد و این قرعه کشی امتیازی نبوده و هر نفر دارای یک شانس برای برنده شدن است و قرعه کشی هر ماه و مشمولین آن مستقل از ماه دیگر است.

در پایان مدیر مخابرات منطقه فارس اظهار داشت: مشترکین محترم همراه اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قرعه کشی ها، اهدا جوایز، شرکت در آن و اسامی نفرات برنده  به سایت همراه اول به آدرس MCI.IR مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل