کد خبر: 7925
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
اهدا جوایز برندگان طرح همراه اول با عنوان «برای جایزه راه بسته است» در مخابرات منطقه فارس

جوایز برندگان طرح همراه اول با عنوان «برای جایزه راه بسته است» در مخابرات منطقه فارس اهدا شد.

به گزارش پیام خبر، مراسم اهدای جوایز 500 میلیون ریالی برندگان خوش شانس طرح بزرگ همراه اول با عنوان «برای جایزه راه بسته است» به برندگان این طرح  محمدرضا عوض پور از شهرستان خنج و مریم رئیسی از شهرستان اقلید با حضور مهندس ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس، مهندس هخامنشی، معاون تجاری، سید حمید حسینی، رئیس اداره روابط عمومی  با رعایت شیوه نامه های وزارت بهداشت و رعایت فاصله فیزیکی در ساختمان مرکزی منطقه فارس برگزار شد.

مدیر مخابرات منطقه فارس ضمن تبریک به برندگان این طرح اظهار داشت: این قرعه کشی از تاریخ اول مرداد 99 تا پایان 30 دی ماه 99  از میان هر یک از افرادی که بسته های اینترنت همراه اول را خریداری کنند برگزار و در هر ماه به قید قرعه به 20 نفر هر یک مبلغ 500 میلیون ریال جایزه تعلق می گیرد که برندگان استان فارس مربوط به مرداد ماه و شهریور ماه هستند.

مهندس ایزدی تصریح کرد: ترابرد به همراه اول نیز مانند فعال سازی جدید در نظر گرفته شده و مشمول قرعه کشی می باشد و این قرعه کشی امتیازی نبوده و هر نفر دارای یک شانس برای برنده شدن است و قرعه کشی هر ماه و مشمولین آن مستقل از ماه دیگر است.

در پایان مدیر مخابرات منطقه فارس اظهار داشت: مشترکین محترم همراه اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قرعه کشی ها، اهدا جوایز، شرکت در آن و اسامی نفرات برنده  به سایت همراه اول به آدرس MCI.IR مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.