کد خبر: 7939
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
افتتاح پروژه های ارتباطی شهرستان فسا

پروژه های ارتباطی شهرستان فسا با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد ریال با حضور مدیر مخابرات منطقه فارس افتتاح شدند.

به گزارش پیام خبر، مراسم افتتاح و بهره برداری از ۴ طرح مخابراتی در شهرستان فسا پس از بازدید میدانی توسط مهندس فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس، دکتر فیروزی، نماینده مردم شریف شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی، مهندس آرگیو، فرماندار شهرستان فسا و سایر مسئولین در ساختمان اداره مخابرات برگزار شد.

مدیر مخابرات منطقه فارس اظهار داشت: این پروژه ها شامل اجرای فیبر نوری از فرودگاه تا هارم به طول ۲ کیلومتر، اجرای فیبر نوری از مرکز شهید رضائیان تا ندامتگاه به طول ۱۰ کیلومتر، اجرای کابل مسی با دائری بیش از ۱۰۰ تلفن ثابت در شهر فسا، راه اندازی سوئیچ تلفن ثابت AG در روستای فدشکویه است.

وی افزود: ۲ پروژه دیگر کابل کشی تلفن ثابت در شهرک نبی اکرم زاهد شهر و دائری بیش از ۲۰۰ تلفن و اجرای زیر ساخت سایت همراه اول با تکنولوژی ۳G  و  ۴G در شهرک گلستان شهر فسا در دست اقدام است و در آینده ای نزدیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مهندس ایزدی اظهار داشت: با افتتاح این چهار پروژه بخشی از مشکلات ارتباطی شهرستان فسا مرتفع می شود و امید است با اجرای دو طرح بعدی مشترکین تلفن ثابت و همراه در این شهرستان از خدمات بهتری بهرمند شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل