کد خبر: 7939
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷
 • خبرنگار: محسن تورع
 • چاپ
افتتاح پروژه های ارتباطی شهرستان فسا

پروژه های ارتباطی شهرستان فسا با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد ریال با حضور مدیر مخابرات منطقه فارس افتتاح شدند.

به گزارش پیام خبر، مراسم افتتاح و بهره برداری از ۴ طرح مخابراتی در شهرستان فسا پس از بازدید میدانی توسط مهندس فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس، دکتر فیروزی، نماینده مردم شریف شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی، مهندس آرگیو، فرماندار شهرستان فسا و سایر مسئولین در ساختمان اداره مخابرات برگزار شد.

مدیر مخابرات منطقه فارس اظهار داشت: این پروژه ها شامل اجرای فیبر نوری از فرودگاه تا هارم به طول ۲ کیلومتر، اجرای فیبر نوری از مرکز شهید رضائیان تا ندامتگاه به طول ۱۰ کیلومتر، اجرای کابل مسی با دائری بیش از ۱۰۰ تلفن ثابت در شهر فسا، راه اندازی سوئیچ تلفن ثابت AG در روستای فدشکویه است.

وی افزود: ۲ پروژه دیگر کابل کشی تلفن ثابت در شهرک نبی اکرم زاهد شهر و دائری بیش از ۲۰۰ تلفن و اجرای زیر ساخت سایت همراه اول با تکنولوژی ۳G  و  ۴G در شهرک گلستان شهر فسا در دست اقدام است و در آینده ای نزدیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مهندس ایزدی اظهار داشت: با افتتاح این چهار پروژه بخشی از مشکلات ارتباطی شهرستان فسا مرتفع می شود و امید است با اجرای دو طرح بعدی مشترکین تلفن ثابت و همراه در این شهرستان از خدمات بهتری بهرمند شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.