کد خبر: 7944
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
 • خبرنگار: سحر علیپور
 • چاپ
علی کریمی

علی کریمی نامزدی خود برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را اعلام کرد تا جادوگر فوتبال ایران رقیب سرسختی برای دیگر نامزدهای صندلی ریاست باشد.

به گزارش پیام خبر، علی کریمی بازیکن سابق تیم پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که نامزد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال خواهد شد.

وی نوشت: می‌خواهم همچنان کنار مردم سرزمینم باشم و برای سربلندی دوباره فوتبال ایران به عنوان کاندیدا در پست ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات شرکت کنم.

تغییرات اساسی از سوی فیفا و ای اف سی در اساس نامه  شکل گرفته و حالا فوتبالی‌ها راحت‌تر می‌توانند وارد عرصه انتخابات شودند و من امیدوارم در روز ۱۰ اسفند فوتبال ایران عزیزمان یک روز پاک و عاری از هرگونه زدو بندهای نا سالم را تجربه کند.

اما بعد از این خبر انتقاداتی هم علیه علی کریمی در فضای مجازی و بین برخی از اهالی فوتبال شنیده شد، منتقدان علی کریمی را شخص بی پروا، غیرقابل مهار، زودرنج و در خصوص مدیریت بدون تجربه می دانند.

اما هواداران و برخی از اهالی رسانه در جواب این انتقادها از جادوگر فوتبال ایران حمایت کردند و نوشتند که علی کریمی به دنبال پول زیرمیزی نیست و جهان فوتبال او را به خوبی می شناسد، برنامه هایش را بشنوید و منصفانه قضاوت کنید.

ورزش 3 در این خصوص نوشت: پیشینه علی کریمی در فوتبال و اخلاق و منش خاص او، پرسپولیسی بودن کاپیتان سابق تیم ملی، نداشتن تحصیلات آکادمیک، شعار او برای پاک کردن فوتبال از فساد و همینطور مناظره‌ای که در برنامه نود با محمدرضا ساکت عضو تاثیرگذار سابق فدراسیون داشت، از پرکابردترین موضوعات برای موافقت یا مخالفت با علی کریمی در میان کاربران توئیتر به شمار می رود....

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.