کد خبر: 7948
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
دستگیری - بازداشت - زندان - دادگاه

فرمانده انتظامی شیراز گفت: سارق زورگیر که با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت یک دستگاه پژو ۲۰۶ کرده بود در کمتر از ۱۰ دقیقه دستگیر و روانه زندان شد.

به گزارش پیام خبر، سرهنگ فرج شجاعی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه در یکی از محله‌های شیراز فردی با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت یک سواری ۲۰۶ که مالک آن خانمی جوان است کرده و سریعا متواری شده است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که زورگیر قصد سرقت از یک ساختمان نیمه کاره داشته و پس از اینکه مالک متوجه می‌شود سریعا با سلاح سرد راننده یک دستگاه پژو ۲۰۶ که در آن محل پارک بوده را تهدید و با خودرو از محل متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی شیراز تصریح کرد: ماموران سریعا طرح مهار را اجرا و در کمتر از ۱۰ دقیقه خودرو پژو ۲۰۶ را در بلوار "رحمت" شیراز شناسایی و دستور ایست را دادند.

سرهنگ شجاعی تصریح کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، ماموران موفق شدند خودرو را توقیف و راننده ۳۶ ساله که از سارقان و زورگیران سابقه دار بوده است را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی اولیه به ۲۱ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره و همچنین زورگیری در شیراز اقرار کرد، عنوان داشت: این سارق حرفه‌ای پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل