کد خبر: 7957
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
مدیر کل آموزش و پرورش فارس

مدیرکل آموزش وپرورش فارس از واگذاری دبیرخانه کشوری پایگاه مجازی گفتمان های دینی در راستای توسعه وتعمیق سه منشور نورانی قرآن، عترت و نماز به اداره کل آموزش وپرورش فارس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، دکتر فرهاد اسماعیلی با اشاره به سخنان وتاکید وزیر آموزش و پرورش مبنی  بر توسعه و گسترش فراگیر فعالیت های قرآن، عترت و نماز در فضای مجازی و بهره مندی دانش آموزان، همکاران فرهنگی و اولیا از این فعالیت ها گفت: در این راستا اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت متبوع دبیر خانه کشوری پایگاه مجازی فعالیت گفتمان های دینی را به این اداره کل واگذار نمودند.

مدیرکل آموزش وپرورش فارس عنوان کرد: این دبیرخانه تحت نظارت معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در اداره قرآن، عترت ونماز آموزش و پرورش فارس مستقر می شود.

اسماعیلی افزود: در این زمینه شاهد فعالیت های گسترده  و اثر گذار در زمینه هدایت و پاسخگویی شایسته در زمینه موضوعات دینی به گروه مخاطبین در سراسر کشور بوده و از تجربیات و همکاری رابطین سی و دو استان برای فعالیت های فراگیر و مستمر به صورت تخصصی در این دبیرخانه بهره مند خواهیم شد.

وی در پایان افزود: با توجه به ساحت نخست سند تحول بنیادین شاهد موفقیت روز افزون در عرصه فعالیت های پرورشی به ویژه بحث گفتمان های دینی هستیم.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.