کد خبر: 7957
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
مدیر کل آموزش و پرورش فارس

مدیرکل آموزش وپرورش فارس از واگذاری دبیرخانه کشوری پایگاه مجازی گفتمان های دینی در راستای توسعه وتعمیق سه منشور نورانی قرآن، عترت و نماز به اداره کل آموزش وپرورش فارس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، دکتر فرهاد اسماعیلی با اشاره به سخنان وتاکید وزیر آموزش و پرورش مبنی  بر توسعه و گسترش فراگیر فعالیت های قرآن، عترت و نماز در فضای مجازی و بهره مندی دانش آموزان، همکاران فرهنگی و اولیا از این فعالیت ها گفت: در این راستا اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت متبوع دبیر خانه کشوری پایگاه مجازی فعالیت گفتمان های دینی را به این اداره کل واگذار نمودند.

مدیرکل آموزش وپرورش فارس عنوان کرد: این دبیرخانه تحت نظارت معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در اداره قرآن، عترت ونماز آموزش و پرورش فارس مستقر می شود.

اسماعیلی افزود: در این زمینه شاهد فعالیت های گسترده  و اثر گذار در زمینه هدایت و پاسخگویی شایسته در زمینه موضوعات دینی به گروه مخاطبین در سراسر کشور بوده و از تجربیات و همکاری رابطین سی و دو استان برای فعالیت های فراگیر و مستمر به صورت تخصصی در این دبیرخانه بهره مند خواهیم شد.

وی در پایان افزود: با توجه به ساحت نخست سند تحول بنیادین شاهد موفقیت روز افزون در عرصه فعالیت های پرورشی به ویژه بحث گفتمان های دینی هستیم.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل