کد خبر: 7964
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
ورزش بانوان

مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری فارس گفت: نگاه ویژه و مثبت اداره کل ورزش و جوانان فارس به بحث زنان با ارزش است و باید از این فرصت برای تقویت ورزش بانوان فارس استفاده کرد.

به گزارش پیام خبر، در مراسم تجلیل از قهرمانان جهانی ناشنوایان بانوان فارس، سیده معصومه دستغیب ضمن تشکر از نگاه ویژه و مثبت مدیـرکل ورزش و جوانان فــارس به ورزش بانوان، آن را فرصت ارزشمندی در جهت تقویــت ورزش بانوان عنوان کرد و گفت: افتخار آفرینی زنان در سنین نوجوانی، جوانی، بزرگسالی در رشته های مختلف ورزش های شهرستانی، استانی، ملی و بین المللی با اهمیت و قابل توجه است و این نشان از نگرش مثبت خانواده ها به اهمیت ورزش به ویژه ورزش بانوان که نقش مهمی در سلامت خانواده و جامعه دارد.
مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری فارس افزود: علیرغم محدودیت ها و کمبودهای موجود، فرصت های بسیار خوبی در جهت حمایت از بانوان انجام شده است و نویدی برای دختران جوان است. ورود بانوان به عرصه ورزش در حقیقت، نشان از توجه خانواده ها به موضوع ورزش است که زمینه حضور دختران را ایجاد نموده و از هرگونه حمایتی دریغ نکرده اند. امروزه شاهد موفقیت های بسیاری از دختران در عرصه های بین المللی ورزشی هستیم که نشان از امید و تلاش بی نظیر دختران جامعه دارد.
وی از تمامی کسانی که در عرصه ورزش فعالیت می کنند از جمله مربیان و خانواده های ورزشکاران تشکر کرد و اظهار داشت: با توجه به نگاه مثبت مجموعه استانداری به ورزش استان از تمامی فرصت ها برای تقویت ورزش بانوان فارس استفاده خواهد شد.
وی همچنین از رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز و اعضای شورا به دلیل ایجاد فضایی برای حمایت از ورزش بانوان قدردانی نمود و اعلام کرد: هر نوع حمایت از ورزش بانوان منجر به موفقیت های گسترده برای شهر شیراز و استان خواهد شد.
در پایان این مراسم با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس، معاون ورزش بانوان استان، معاونت پشتیبانی اداره کل ورزش جوانان استان، مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری، از خانم ها الهام غضنفری قهرمان شطرنج ناشنوایان و مریم خدابنده و فاطمه زارع از قهرمانان تکواندو ناشنوایان که هر سه از اعضای تیم ملی کشور هستند، طی مراسمی با اهدا لوح و جوایزی تقدیر شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.