کد خبر: 7964
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
ورزش بانوان

مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری فارس گفت: نگاه ویژه و مثبت اداره کل ورزش و جوانان فارس به بحث زنان با ارزش است و باید از این فرصت برای تقویت ورزش بانوان فارس استفاده کرد.

به گزارش پیام خبر، در مراسم تجلیل از قهرمانان جهانی ناشنوایان بانوان فارس، سیده معصومه دستغیب ضمن تشکر از نگاه ویژه و مثبت مدیـرکل ورزش و جوانان فــارس به ورزش بانوان، آن را فرصت ارزشمندی در جهت تقویــت ورزش بانوان عنوان کرد و گفت: افتخار آفرینی زنان در سنین نوجوانی، جوانی، بزرگسالی در رشته های مختلف ورزش های شهرستانی، استانی، ملی و بین المللی با اهمیت و قابل توجه است و این نشان از نگرش مثبت خانواده ها به اهمیت ورزش به ویژه ورزش بانوان که نقش مهمی در سلامت خانواده و جامعه دارد.
مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری فارس افزود: علیرغم محدودیت ها و کمبودهای موجود، فرصت های بسیار خوبی در جهت حمایت از بانوان انجام شده است و نویدی برای دختران جوان است. ورود بانوان به عرصه ورزش در حقیقت، نشان از توجه خانواده ها به موضوع ورزش است که زمینه حضور دختران را ایجاد نموده و از هرگونه حمایتی دریغ نکرده اند. امروزه شاهد موفقیت های بسیاری از دختران در عرصه های بین المللی ورزشی هستیم که نشان از امید و تلاش بی نظیر دختران جامعه دارد.
وی از تمامی کسانی که در عرصه ورزش فعالیت می کنند از جمله مربیان و خانواده های ورزشکاران تشکر کرد و اظهار داشت: با توجه به نگاه مثبت مجموعه استانداری به ورزش استان از تمامی فرصت ها برای تقویت ورزش بانوان فارس استفاده خواهد شد.
وی همچنین از رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز و اعضای شورا به دلیل ایجاد فضایی برای حمایت از ورزش بانوان قدردانی نمود و اعلام کرد: هر نوع حمایت از ورزش بانوان منجر به موفقیت های گسترده برای شهر شیراز و استان خواهد شد.
در پایان این مراسم با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس، معاون ورزش بانوان استان، معاونت پشتیبانی اداره کل ورزش جوانان استان، مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری، از خانم ها الهام غضنفری قهرمان شطرنج ناشنوایان و مریم خدابنده و فاطمه زارع از قهرمانان تکواندو ناشنوایان که هر سه از اعضای تیم ملی کشور هستند، طی مراسمی با اهدا لوح و جوایزی تقدیر شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل