کد خبر: 7988
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
سفرکرونایی

دبیر کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد کرونا خبر داد: ورود خودرو با پلاک‌های غیر بومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است، اما برای ورود به ۲۱۲ شهر زرد نیازی به برگه تردد بین شهری نیست.

به گزارش پیام خبر، امروز  دبیر کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد کرونا از امکان تردد بین شهرهای زرد بدون نیاز به برگه تردد خبر داد.

حسین قاسمی بیان کرد: متاسفانه ۶ شهر استان مازندران از امروز قرمز هستند، همچنین ۲۳ شهر در کشور نارنجی و ۲۱۲ شهر هم زرد هستند.

وی گفت: در ۶ شهر قرمز، اصناف بجز گروه یک، مابقی نمی‌توانند فعالیت کنند و جلسات ادارات با توجه به محدودیت‌های کرونایی باید برگزار شود.

قاسمی افزود: ورود خودرو با پلاک‌های غیر بومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است؛ همچنین ورود پلاک‌های بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای دیگر ممنوع و تا زمانی که وضعیت شهرهای قرمز و نارنجی به وضعیت عادی برگردد، شرایط به همین منوال است.

وی درباره نحوه تردد بین شهری خودروها  تاکید کرد: وضعیت تهران از امروز زرد است و اگر همشهریان تهرانی بخواهند از تهران به ۲۱۲ شهرهای زرد بروند نیازی به برگه تردد بین شهری نیست؛ اما ورود به ۲۹ شهر نارنجی و قرمز برای پلاک‌های غیر بومی ممنوع است.

برای دیدن رنگ شهرها اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل