کد خبر: 7998
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۶
 • خبرنگار: زهرا بازیار
 • چاپ
نشست خبری عنایت الله رحیمی، استاندار فارس

استاندار فارس گفت: تا پایان سال ۶۰ آموزشگاه در شهر شیراز افتتاح و بیش از ۵۰۰ آموزشگاه و مراکز وابسته آن تا پایان کار دولت در استان فارس به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش پیام خبر، در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های نوسازی مدارس در شهرستان کوار با گرامیداشت  سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و تقدیر از رشادت های این سرباز وطن گفت: تقدیر از خدمتگذاران انقلاب و کشور شایسته همه مردم هست و آیت اله هاشمی رفسنجانی از جمله این نمونه های خدمتگذار است که سالها عمر خود را صرف توسعه انقلاب کرد.
وی با تقدیر از فعالیت مسولین محلی و نماینده مردم شهرستان کوار در مجلس شورای اسلامی و همچنین خیرین  اظهار داشت : اقدامات نیک اندیشانه خیران به معنی تحول در جامعه بشری است که معامله ای پر سود با خداوند است.
نماینده عالی دولت در استان فارس افزود: فعالیت خیران سرمایه گذاری در منابعی است که پایان پذیر نیست و برداشت از این منابع، بازدهی و اثر گذاری بیشتری ایجاد می‌کند.
رحیمی با بیان اینکه سرمایه گذاری در بخش آموزش کشور هنوز از سوی برخی هزینه تلقی می‌شود گفت: توسعه کشور ها ناشی از سرمایه گذاری در بخش آموزش است زیرا زمینه اصلاح در بخش های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی از همین مسیر می‌گذرد.
استاندار فارس در ادامه از افتتاح ۶۰ آموزشگاه در شهر شیراز تا پایان سال خبر داد و افزود: بیش از ۵۰۰ آموزشگاه و مراکز وابسته آن تا پایان کار دولت در استان فارس به بهره برداری می‌رسد.
رحیمی با تشریح طرح های مختلف عمرانی در شهرستان کوار گفت: توسعه مراکز درمانی، اجرای طرح سد کوارو راه های اصلی از جمله طرح های عمرانی در این شهرستان محسوب می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

استان ها

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.