کد خبر: 8006
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
سید محمود موسوی مدیر عامل نمایشگاه بین المللی فارس

طی مراسمی از سامانه آنلاین دریافت بلیت بازدید نمایشگاه شیراز رونمایی شد و ثبت نام و صدور بلیت برای تمامی افراد رایگان است.

به گزارش پیام خبر، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با اعلام شروع به کار سامانه آنلاین صدور بلیت بازدید نمایشگاهی گفت: در راستای صیانت از سلامت بازدیدکنندگان و اجرای دستور العمل های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا و همچنین کنترل و تنظیم همزمان تعداد بازدیدکنندگان حاضر در سالن های نمایشگاهی و جلو گیری از ازدحام جمعیت، این سامانه راه اندازی شده است.

سید محمود موسوی با اشاره به اینکه سامانه آنلاین دریافت بلیت بازدید از نمایشگاه ها برای اولین بار در کشور توسط شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس ابداع و رونمایی می‌شود، بیان کرد: اولین نمایشگاهی که با استفاده از این سامانه برگزار میشود، بیست و نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان است که از روز سه شنبه ۲۳ دی ماه شروع به فعالیت میکند و تا روز شنبه ۲۷ دی ماه ادامه خواهد داشت.

وی گفت: شیوه دریافت بلیت این نمایشگاه کاملا رایگان بوده و متقاضیان میتوانند جهت دریافت آن به وبسایت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir مراجعه کنند.

مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: بازدیدکنندگان محترم نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان توجه داشته باشند بازدید از این نمایشگاه صرفاً با ثبت نام و دریافت بلیت (رایگان) امکان پذیر است و برنامه زمانبندی در دو سانس (از ۱۳:۳۰ تا ۱۶:۱۵ و از ۱۶:۴۵ تا ۱۹:۳۰) برای هر روز این نمایشگاه تعیین شده است.

وی افزود: ورود به سالن های نمایشگاهی علاوه بر ارایه بلیت(به صورت دیجیتال در تلفن همراه یا نسخه چاپ شده) و الزام استفاده از ماسک، منوط به تاییدیه سلامت از سامانه وزارت بهداشت و تب سنجی که در هنگام ورود به هر سالن با استعلام کد ملی مراجعه کنندگان انجام میگیرد، می باشد تا با پایش سلامت افراد از ورود بیماران در دوران نقاهت و قرنطینه جلوگیری شود.  

این نمایشگاه از روز سه شنبه ۲۳ دیماه تا روز شنبه ۲۷ دیماه روزانه از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۹:۳۰ دایر میباشد و بازدید کنندگان میتوانند با تهیه بلیت به صورت رایگان از وبسایت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، صرفا در بازه زمانی درج شده در بلیت به محل دایمی نمایشگاه های بین المللی فارس مراجعه نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل