کد خبر: 8006
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
 • خبرنگار: منیره خسروبیگ
 • چاپ
سید محمود موسوی مدیر عامل نمایشگاه بین المللی فارس

طی مراسمی از سامانه آنلاین دریافت بلیت بازدید نمایشگاه شیراز رونمایی شد و ثبت نام و صدور بلیت برای تمامی افراد رایگان است.

به گزارش پیام خبر، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با اعلام شروع به کار سامانه آنلاین صدور بلیت بازدید نمایشگاهی گفت: در راستای صیانت از سلامت بازدیدکنندگان و اجرای دستور العمل های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا و همچنین کنترل و تنظیم همزمان تعداد بازدیدکنندگان حاضر در سالن های نمایشگاهی و جلو گیری از ازدحام جمعیت، این سامانه راه اندازی شده است.

سید محمود موسوی با اشاره به اینکه سامانه آنلاین دریافت بلیت بازدید از نمایشگاه ها برای اولین بار در کشور توسط شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس ابداع و رونمایی می‌شود، بیان کرد: اولین نمایشگاهی که با استفاده از این سامانه برگزار میشود، بیست و نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان است که از روز سه شنبه ۲۳ دی ماه شروع به فعالیت میکند و تا روز شنبه ۲۷ دی ماه ادامه خواهد داشت.

وی گفت: شیوه دریافت بلیت این نمایشگاه کاملا رایگان بوده و متقاضیان میتوانند جهت دریافت آن به وبسایت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir مراجعه کنند.

مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: بازدیدکنندگان محترم نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان توجه داشته باشند بازدید از این نمایشگاه صرفاً با ثبت نام و دریافت بلیت (رایگان) امکان پذیر است و برنامه زمانبندی در دو سانس (از ۱۳:۳۰ تا ۱۶:۱۵ و از ۱۶:۴۵ تا ۱۹:۳۰) برای هر روز این نمایشگاه تعیین شده است.

وی افزود: ورود به سالن های نمایشگاهی علاوه بر ارایه بلیت(به صورت دیجیتال در تلفن همراه یا نسخه چاپ شده) و الزام استفاده از ماسک، منوط به تاییدیه سلامت از سامانه وزارت بهداشت و تب سنجی که در هنگام ورود به هر سالن با استعلام کد ملی مراجعه کنندگان انجام میگیرد، می باشد تا با پایش سلامت افراد از ورود بیماران در دوران نقاهت و قرنطینه جلوگیری شود.  

این نمایشگاه از روز سه شنبه ۲۳ دیماه تا روز شنبه ۲۷ دیماه روزانه از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۹:۳۰ دایر میباشد و بازدید کنندگان میتوانند با تهیه بلیت به صورت رایگان از وبسایت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، صرفا در بازه زمانی درج شده در بلیت به محل دایمی نمایشگاه های بین المللی فارس مراجعه نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.