ایمان جمادی کارشناس IT مخابرات فارس

کارشناس IT مخابرات منطقه فارس موفق به ارتقاء پهنای باند اینترنت خانگی در کافو نوری مدل MSAN شد.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی ضمن تقدیر از عملکرد مهندس ایمان جمادی کارشناس IT  شاغل در اداره نگهداری سیستم های دسـترسی اظهار داشت: در کـافوهای نوری MSAN FIBER HOME، ما همواره با محدودیت واگذاری سرویس اینترنت به مشترکین باپهنای باند 2 مگابیت جهت هر مشترک مواجه بودیم که درساعت های اوج ترافیک این حجم کم تر هم می شد.

مدیر مخابرات منطقه فارس افزود: مخابرات منطقه فارس با تقاضاهای زیادی از سوی مشترکین گرامی تلفن ثابت که بر روی کافوی MSAN فعال هستند، مواجه بود و در راستای خدمت رسانی به مشترکین و رفع مشکلات و موانع موجود، کارشناس اداره دسترسی با ایجاد تغیرات در سخت افزار و نرم افزار تجهیزات موجود، امکان واگذاری پهنای باند 16 مگابیت به هر مشترک را فراهم کرد.

مدیر مخابرات منطقه فارس تاکید کرد: تمام این تغییرات بدون هزینه بوده و نیاز به خرید تجهیزات جدید را  مرتفع ساخته است.

مهندس ایزدی تصریح کرد: مخابرات منطقه فارس آمادگی این را دارد تا مهارت به دست آمده توسط کارشناس تلاشگر و نخبه  را در اختیار مخابرات سایر مناطق که با مشکل مشابه مواجه هستند قرار دهد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.