کد خبر: 8013
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۵
  • خبرنگار: معصومه محمدی رابع
  • چاپ
تشییع شهدای گمنام

مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس فارس: مراسم استقبال از پیکر پاک 15 شهید گمنام با رعایت اصول بهداشتی در روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه ساعت ۸ صبح در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز برگزار و خاکسپاری آن ها از روز پنجشنبه 25 دی ماه تا دوشنبه 29 دی ماه انجام میشود.

سرهنگ پاسدار، سعید کوشکی جهرمی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس فارس صبح امروز در نشست خبری، با اشاره به چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب و ایام شهادت حضرت زهرا(س) از ورود ۱۵ شهید گلگون کفن به استان فارس خبرداد و گفت: ۳۰ نقطه استان فارس درخواست شهید گمنام داشتند که تاکنون برای ۱۲ نقطه استان تامین شهید شده است.

مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس فارس اظهار داشت: مراسم استقبال از پیکر پاک این شهیدان با رعایت اصول بهداشتی در روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه ساعت ۸ صبح در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز برگزار و خاکسپاری آن ها از روز پنجشنبه 25 دی ماه تا دوشنبه 29 دی ماه انجام میشود.

سرهنگ کوشکی افزود: این شهدای گمنام ، شهدای عملیات های کربلای 5، رمضان، تک دشمن در سال 67 و والفجر یک هستند و 6 شهید از این 15 شهید در شیراز خاکسپاری میشوند.

 وی در مورد ۱۲ نقطه استان فارس که میزبان شهدای گمنام هستند خاطر نشان کرد: دو شهید در بهشت احمدی، یک شهید در پادگان شهید بهمن باقری، یک شهید در پشتیبانی منطقه 2 ارتش، یک شهید در دانشگاه صنعتی شیراز و یک شهید در لشکر عملیاتی ۱۹ فجر، یک شهید در دانشگاه علوم پزشکی گراش، یک شهید در دانشگاه آزاد اسلامی آباده، یک شهید در شهر ششده و قره بلاغ شهرستان فسا، یک شهید در دانشگاه آزاد شهرستان فیروزآباد ، دو شهید در دانشگاه جهرم و موسسه علوم قرآنی، دو شهید در شهرستان خفر تشییع و خاکسپاری میشوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

استان ها

گفتگو و تحلیل