کد خبر: 8022
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
  • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
  • چاپ
برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت در سروستان

این ستاد با همکاری اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش، اوقاف و امور خیریه، بیت‌الاحزان، دانشگاه پیام‌نور، دانشگاه آزاد اسلامی، دفتر امام جمعه و فرمانداری شهرستان راه‌اندازی شد.

به گزارش پیام‌خبر؛ محمدحسن ضیایی‌آزاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سروستان گفت: برگزاری آزمون‌های سراسری قرآن و عترت، از اقدامات مهم و تاثیرگذار معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و برای بهره‌مندی بیشتر علاقمندان به مقوله قرآن و عترت در شهرستان سروستان ستاد برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت راه‌اندازی شد.

ضیایی‌آزاد افزود: این ستاد با همکاری اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش، اوقاف و امور خیریه، بیت‌الاحزان، دانشگاه پیام‌نور، دانشگاه آزاد اسلامی، دفتر امام جمعه و فرمانداری شهرستان راه‌اندازی گردید.

وی بیان کرد: مطابق با شیوه‌نامه اجرایی، نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در ۳ گروه امتحانی ترجمه و مفاهیم قرآن کریم (۲ رشته)، گروه معارف اهل بیت (ع) (۳ رشته) و حفظ قرآن کریم (۹ رشته)، در نیمه­ی نخست اسفند ۹۹، برگزار خواهد شد؛ ثبت‌نام داوطلبان از ۱۰ دی ماه سال جاری آغاز و به ۲۰ روز ادامه خواهد داشت. علاقمندان می‌توانند به وبگاه اینترنتی www.quranedu.ir  مراجعه کنند و مراحل ثبت‌نام خود را بصورت اینترنتی انجام دهند.

گفتنی است برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت از ۱۹ سال پیش در کشور بصورت سراسری برگزار می‌شد که امسال با توجه به شیوع  ویروس کرونا به صورت مجازی  برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل