کد خبر: 8040
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵
  • خبرنگار: معصومه محمدی رابع
  • چاپ
تشییع 15 شهید گمنام در شیراز

مدیرکل اداره نشر آثار و حفظ ارزش های دفاع مقدس استان فارس گفت: 15 شهید گمنام و 1 شهید بانام از امروز چهارشنبه 24 دی تا روز دوشنبه 20 دی در 12 نقطه استان فارس با رعایت موارد بهداشتی تشییع و خاکسباری می شوند.

سرهنگ سعید کوشکی جهرمی، مدیرکل اداره نشر آثار و حفظ ارزش های دفاع مقدس استان فارس، در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار پیام خبر گفت: 15 شهید گمنام و 1 شهید بانام از امزوز چهارشنبه 24 دی تا روز دوشنبه 20 دی در 12 نقطه استان فارس با رعایت موارد بهداشتی تشییع و خاکسباری می شوند.

سرهنگ کوشکی خاطرنشان کرد: از این شهیدان تعداد7 شهید مربوط به عملیات کربلای 5 ، 5 شهید مربوط به عملیات رمضان، 2 شهید مربوط به تک سال 67 رژیم بعثی ، یک شهید مربوط به عملیات والفجر1 هستند و تمام این شهیدان در مرز شلمچه و شرق دجله تفحص شدند.

شهید یداله زارع مویدی شهید بانامی بود که همزمان در این ایام در شهرستان بیضا تشییع و خاکسپای می شود.

وی افزود: 5 تا از این شهیدان در شیراز خاکسپاری میشوند. 2 شهید در بهشت احمدی، یک شهید در پادگان لشکر 19 فجر، یک شهید در پادگان شهید باقری نیروی دریایی سپاه و یک شهید در دانشگاه صنعتی تشییع می شوند.

2 شهید در شهرستان خفر و دوشهید در دو نقطه از شهرستان جهرم ؛ یکی در دانشگاه دولتی جهرم و یکی در موسسه  قرآنی امام علی(ع) ، دو شهید در شهرستان ششده در بخش قره بلاغ، یک شهید در دانشگاه آزاد آباده، یک شهید در دانشگاه آزاد فیروزآباد و یک شهید در دانشگاه علوم پزشکی گراش تدفین می شوند.

مدیر کل اداره حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس فارس از مراسم های وداع با شهیدان در نقاط مختلف شهر خبر داد و از مردم شهید پرور فارس خواست تا با رعایت کامل موارد بهداشتی در این مراسم ها حضور به عمل رسانند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل