کد خبر: 8058
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
مریم جوانمردی نائب رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس

نائب رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس با اشاره به مراحل شرکت در لیگ تندرستی ایران گفت : عضویت در سایت irantandorosti.ir امکان پذیر است و موجب آشنا شدن با برنامه تمرینی شرکت در لیگ می شود.

به گزارش پیام خبر، «مریم جوانمردی»، با اشاره به مراحل شرکت در لیگ تندرستی ایران گفت : عضویت در سایت irantandorosti.ir امکان پذیر است و موجب آشنا شدن با برنامه تمرینی شرکت در لیگ می شود.

نائب رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس ادامه داد: انجام تمرینات روزانه (با الگوی تمرینات در سایت) و ضبط ٣٠ ثانیه از تمرینات برای اعضا وجود دارد.
وی اضافه کرد: هر روز دارای یک کد خاص است که شرکت کننده باید قبل از آغاز تمرین این کد را در ضبط ویدئویی اعلام کند. 

جوانمردی عنوان کرد: چس از ان با مراجعه مجدد به سایت و تکمیل فرم اطلاعات مورد نیاز، امکان بارگذاری ویدئو در سایت و دریافت تاییدیه ارسال ویدئوو و بارگذاری ویدئو در اینستاگرام شخصی؛ با هشتگ #لیگتندرستیایران وجود دارد.

وی تصریح کرد: هر فرد در هر روز می تواند یک بار ویدئوی تمرینات خود را ارسال نماید و تا پایان لیگ این اقدام را ادامه دهد و به ازای هر ویدئو یک امتیاز برای استان لحاظ می شود.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 2
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • میلاد خادمی زاده IR ۰۸:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  0 0
  اگه فوتبال بود بهتر بود
 • فرزاته IR ۱۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  0 0
  من موفق به دریافت تاییدیه نمیشم ولی ویدیو دریافت شده و پشتیبانی سایت پاسخگو نیست

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.