کد خبر: 8080
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
ورزش همگانی فارس

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک  اداره کل محیط زیست و هیئت ورزش های همگانی استان فارس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، «سیروس پاک فطرت» با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کل محیط زیست و هیئت ورزش های همگانی استان فارس گفت: به مناسبت روز هوای پاک و با توجه به همگانی بودن وظیفه حفاظت از محیط زیست و در جهت حفاظت از زیستگاه‌های آبی و آبزیان و همچنین اشاعه فرهنگ صحیح ماهیگیری و طبیعت گردی مسئولانه با عنایت به رسالت سازمانی اداره کل محیط زیست استان فارس و پتانسیل‌های هیئت ورزش های همگانی استان فارس این تفاهم نامه منعقد شد.

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس ادامه داد: به ویژه با همکاری کمیته ماهیگیری ورزشی استان فارس تفاهم نامه همکاری متقابل فی مابین اداره کل حفاظت از محیط زیست استان فارس به نمایندگی «حمید ظهرابی» از یک طرف و هیئت ورزش های همگانی استان فارس به نمایندگی « سیروس پاک فطرت » و کمیته ماهیگیری ورزشی  استان فارس به نمایندگی «امید مختاری» در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ منعقد شد.
خاطر نشان می شود، طرفین بر لزوم حفاظت از زیستگاهای آبی و تنوع زیستی استان و کمک بر اشاعه فرهنگ صحیح گردشگری طبیعی و ماهیگیری ورزشی و همچنین بهسازی و پاکسازی زیست بوم های آبی استان تاکید کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل