کد خبر: 8089
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
مجید سلطانی، مدیر عامل مخابرات کشور

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در سفر یک روزه به مخابرات منطقه اصفهان، با بیان اینکه شرکت مخابرات ایران، پیشرو در توسعه کسب و کار صنعت ICT کشور است، اظهارداشت : این شرکت به عنوان قدیمی ترین شرکت پیشرو در صنعت ICT کشور، می تواند توسعه دهنده فضای کسب و کار در این حوزه باشد.

به گزارش پیام خبر، مهندس مجید سلطانی، در جلسه ای که در حاشیه این بازدید برگزار شد؛ با اشاره به لزوم وجود فضای رقابت در حوزه های صنعت اظهار کرد: تمام تلاش ما این است که مجموعه مخابرات با رعایت موازین عدالت و با یاری و همدلی سایر بخش های حوزه ارتباطات کشور باعث توسعه بازار و به تبع آن کسب رضایت مشتریان شود.

وی در این بازدید که با حضور مهندس حیدری زاده مشاور مدیر عامل در امور استان ها، مدیر مخابرات منطقه اصفهان و شورای معاونین این مجموعه در ستاد مخابرات استان بود، عدم همخوانی هزینه و درآمد را یکی از مشکلات اصلی مخابرات دانست و افزود : با برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته در طول چند هفته اخیر و جلسات متعدد با حوزه های درگیر، به طور جد پیگیر ارائه راهکارهایی برای رفع این مشکل در سطح مخابرات بوده ایم که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد آثار و برکات آن باشیم.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران بر لزوم مدیریت منابع موجود تاکید کرد و گفت: این شرکت رغم وجود مشکلات، دارای منابع بسیار خوبی است که با مدیریت می توان آن ها را به منابع مولد در راستای کمک به حل مسائل جاری شرکت تبدیل کرد.

مهندس سلطانی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در چند هفته اخیر عنوان کرد: برگزاری جلسات مستمر با شرکت املاک مخابرات، پیگیری اصلاح تعرفه ها از مبادی مربوطه، تفویض اختیارات به استان ها در چارچوب ضوابط خاص، پیگیری وصول مطالبات و برنامه ریزی جهت اجرای مباحث توسعه ای استان ها از جمله کارهایی است که با تلاش جهادی همکاران ستادی و مناطق در طول ۵ هفته اخیر صورت گرفته و امیدواریم اثر بخش واقع شود.

 وی همچنین دردیدار صمیمی با کارکنان این منطقه به ویژه کارکنان بخش خدمات اول از نزدیک مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد واظهارداشت: توجه به نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی سازمان و نیازهای آن ازاولویت‌های نخست برنامه های شرکت است، مسایل نیروهای شرکتی را درحد توان ومقدورات بررسی و حل می کنیم.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با قدردانی از فعالیت های کارکنان سامانه 2020 در این منطقه گفت : فعالیت این کارکنان نشان دهنده علاقه، ابتکار دلسوزی و همت آنان است.

گفتنی است در ابتدای این جلسه مهندس قربانی مدیر مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از معاونین و مدیران این مجموعه به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت مخابراتی استان و دغدغه ها و مشکلات پیش رو پرداختند.

لازم به ذکر است دیدار با آیت الله مهدوی نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اصفهان، دیدار با دکتر رضایی استاندار، بازدید از مرکز پاسخگویی ۲۰۲۰ و شرکت در مراسم عزاداری ایام فاطمیه از دیگر برنامه های مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در این سفر یکروزه بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل