دیدار مدیر مخابرات منطقه فارس با خانواده معظم شهید «پولاد صفری»

همزمان با دهه دوم سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س) مهندس ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس ضمن حضور در منزل مادر شهید «پولاد صفری» از مقام والای این شهید و مادر بزرگوار ایشان تجلیل کرد.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی، مدیر منطقه همراه با سید حمید حسینی، رئیس اداره روابط عمومی؛  فرج اله  ناظم زادگان، مسئول امور ایثارگران در منزل مادر شهید «پولاد صفری» در شهرستان فیروزآّباد حضور یافتند.

مدیر مخابرات منطقه فارس ضمن تجلیل از مقام والای  شهید و  مادر بزرگوار ایشان و عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت دخت نبی اکرم حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: به عنوان خادمان مردم در برابر خون شهدا مسئولیت سنگینی بر عهده داریم و برای یادآوری این وظیفه سنگین با دیدار خانواده های شهدای گرانقدر با آرمان‌های انقلاب و خون شهدا تجدید بیعت می‌کنیم.

وی افزود: با تاسی به امام حسین (ع) و نهادینه شدن فرهنگ شهادت‌طلبی و ایثار که از آموزه های بزرگ  واقعه عاشورا است،  هزاران شهید در دوران دفاع مقدس  جان خود را در راه  انقلاب اسلامی فدا کردند  و  به برکت این خون‌های مطهر، کشور ما در امنیت و اقتدار قرار دارد.

شایان ذکر است، این شهید معزز در اداره مخابرات شهرستان فیروزآباد شاغل بوده و با حضور در جبهه های حق علیه باطل در تاریخ ۳۰ تیر ۶۱ در منطقه کوشک خوزستان به درجه رفیع شهادت نائل شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.