کد خبر: 8131
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
 • خبرنگار: سمیرا مولودی
 • چاپ
شب قدر - سوره قدر - قرآن

مدیر کل امداد فارس گفت: ۹ اثر از شرکت کنندگان استان فارس در جشنواره قرآنی کشوری باران وحی، رتبه های اول تا پنجم را کسب کردند.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس گفت: جشنواره قرآنی کشوری باران وحی ویژه مددجویان با هدف تبدیل بحران کرونا به فرصت قرآنی و شناسایی استعدادهای قرآنی در چهار بخش معارفی، آوایی، ادبی و هنری در رده‌های سنی زیر ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال برگزار شد.

بذرافشان افزود: این جشنواره بدون محدودیت سنی جهت شرکت حداکثری مددجویان  و در دو مرحله استانی(فیلم محور) و کشوری(ویدئو کنفرانس) برگزار شد.

وی با اعلام اینکه در مرحله استانی ۱۱۵۳ اثر به دبیرخانه ارسال شده است، اضافه کرد: در این مرحله، ۲۴۸ اثر پذیرفته شد که در نهایت ۸۵ اثر به مرحله کشوری راه یافتند که از این تعداد ۹ اثر در بخش های مختلف از جمله مقام اول و دوم اذان، برگزیده کشوری شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.