حمیدرضا ایزدی رییس سازمان صمت فارس

رییس سازمان صمت فارس گفت: این کالاهای احتکار شده از جمله کالاهای ضروری محسوب می شده که شامل انواع روغن خوراکی و سرخ کردنی، انواع برنج، چای، رب گوجه فرنگی و غیره می باشد.

به گزارش پیام خبر، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از کشف انبارهای احتکار شده در کالاهای اساسی خبر داد و گفت:طی بازرسی های انجام شده توسط نیروهای بازرسی این سازمان و همکاری سپاه فجر استان کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم کشف شد که ارزش ریالی آن به میزان ۳۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

حمید رضا ایزدی به برخی از کالاهای احتکار شده اشاره کرد و افزود:این کالاهای احتکار شده از جمله کالاهای ضروری محسوب می شده که شامل انواع روغن خوراکی و سرخ کردنی، انواع برنج، چای، رب گوجه فرنگی و غیره می باشد.

وی ادامه داد:در بازرسی های انجام شده از مراکز عمده و انبارها نیز به تعداد چهار پرونده قاچاق کالاهای ضروری تشکیل شده که ارزش آن بیش از ۷۰۰ میلیون ریال می باشد، این کالاها شامل روغن زیتون، انواع نوشیدنی ها، قهوه و غیره می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس تاکید کرد: تمامی مراکز نگهداری کالا از جمله عمده فروشان و شرکت های پخش کالا می بایست در سامانه جامع انبارها ثبت نام و مشخصات و میزان خرید و فروش خود را در این سامانه به ثبت برسانند.

ایزدی یادآور شد:شهروندان می توانند هر گونه تخلفات اقتصادی از قبیل گرانفروشی، احتکار و قاچاق را با ستاد خبری این سازمان یا سامانه ۱۲۴ اطلاع رسانی نمایند تا در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی و با متخلفان برخورد قانونی شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.