کد خبر: 8156
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
 • خبرنگار: سحر علیپور
 • چاپ
حمیدرضا ایزدی رییس سازمان صمت فارس

رییس سازمان صمت فارس از مدیران واحدهای صنفی خواست تا موارد تخلف از قبیل گرانفروشی، کم فروشی و خرید اجباری را از طریق این سامانه یا شماره تماس ۳۲۳۴۰۰۰۰ به ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اطلاع دهند.

به گزارش پیام خبر، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس به تخلف ۲۹ میلیون ریالی فروش اجباری یک شرکت پخش کالا اشاره کرد و گفت: یکی از شرکت های پخش کالا نیز برخی سوپرمارکت ها را مجبور به خرید اجباری زیتون خوراکی در ازای فروش تخم‌مرغ می کرد که برای این تخلف هم تشکیل پرونده داده شد.

حمیدرضا ایزدی ایزدی با اشاره به این که بررسی این موضوع نیز در دستور کار بازرسان این سازمان قرار گرفته است ادامه داد: پرونده تخلف برای این کلاهبرداران و متخلفان تشکیل و به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارجاع داده شده است.

وی از تخلف برخی قصابی ها در شیراز نیز خبر داد و گفت: پرونده تخلف یکی از قصابی ها در فروش تقلبی گوشت گوسفند به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال تشکیل شد.

ایزدی  افزود: بر اساس گزارش های دریافتی و شکایات مردمی پرونده تخلف در فروش گوشت گوسفند برای یکی از قصابی ها در شیراز به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، بعضی قصابی ها گوشت گوساله و گوسفند را با هم‌مخلوط کرده و با قیمت گوشت گوسفند به فروش می رسانند.

وی ضمن تاکید بر اعلام و گزارش شهروندان با مشاهده هر نوع تخلف اقتصادی با سامانه ۱۲۴، از مدیران واحدهای صنفی خواست در صورت مشاهده فروش اجباری کالا توسط شرکت های پخش، موارد تخلف از قبیل گرانفروش، کم فروشی و خرید اجباری را از طریق این سامانه یا شماره تماس ۳۲۳۴۰۰۰۰ به ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد بررسی قرار بگیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.