کد خبر: 8369
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴
 • خبرنگار: علی شکوفه
 • چاپ
وحید موسوی

طی حکمی ازسوی مدیرعامل و رییس هیات مدیره موسسه آموزشی فرهنگی بیان، «سیدوحید موسوی» فعال رسانه ای جوان خراسان به عنوان مدیر آکادمی ارتباطات و رسانه این موسسه منصوب شد.

به گزارش پیام خبر، طی حکمی ازسوی مدیرعامل و رییس هیات مدیره موسسه آموزشی فرهنگی بیان، «سیدوحید موسوی» فعال رسانه ای جوان خراسان به عنوان مدیر آکادمی ارتباطات و رسانه این موسسه منصوب شد.

موسسه بیان با شعار " ارتباطات و رسانه دو قطب جدانشدنی" فعالیت خود را در زمینه داده های ارتباطی، رسانه و چندرسانه ای آغاز کرده است. موسوی از فعالین رسانه ای استان است که هم اکنون مدیر و نماینده چند رسانه در مشهد و خراسان رضوی است.

گفتنی است «سید وحید موسوی» دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد علوم ارتباطات و در بخشی از سوابق وی مدیریت خبرگزاری موج و آریا در خراسان رضوی، مدیر مسئول پایگاه خبری مشهد من، مدیر پایگاه خبری گذار نیوز و مجری برنامه های متعدد هنری دیده می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.