کد خبر: 8394
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
 • خبرنگار: علی شکوفه
 • چاپ
لیله الرغائب

در نخستین شب جمعه ماه رجب موسوم به لیلة الرغائب از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ویژه برنامه‌هایی در بارگاه نورانی ثامن الحجج(ع) تدارک دیده شده است.

به گزارش پیام خبر، در نخستین شب جمعه ماه رجب موسوم به لیلة الرغائب از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ویژه برنامه‌هایی در بارگاه نورانی ثامن الحجج(ع) تدارک دیده شده است.

برنامه محوری این شب با فضیلت امشب ۳۰ بهمن ماه از ساعت ۲۱ با سخنرانی حجت‌الاسلام محمد باقر حیدری کاشانی، موسس ﮐﺎﻧﻮﻥ ﻣﻬﺪﻭﯾﺖ ﻃﻠﯿﻌﻪ‌ ﻇﻬﻮﺭ و مناجات خوانی حاج سعید حدادیان در رواق بزرگ امام خمینی(ره) با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار می‌شود.

در ویژه برنامه «شبی که بی حساب می‌بخشد» ویژه بانوان دکتر نیلچی‌ زاده از ساعت ۱۵:۳۰ در رواق حضرت زهرا(س) به ایراد سخن خواهد پرداخت، قرائت فرازهایی از مناجات خمس عشر و مدیحه‌سرایی از دیگر برنامه‌هایی این مراسم معنوی است.

ویژه برنامه «جمعه‌های مهدوی» نیز با حضور استاد گرانقدر حجت الاسلام و المسلمین پناهیان بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در رواق امام خمینی(ره) برگزار می‌شود، ویژه برنامه مناجات خوانی نیز ویژه ایام ماه رجب المرجب هر شب ساعت ۲۳:۳۰ در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.