کد خبر: 8396
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۷
فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس

مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: سامانه 2000 و کد دستوری #2020* آسان ترین راه های پرداخت صورت حساب تلفن ثابت هستند.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی گفت: با حذف قبض کاغذی تلفن ثابت در سال 1396 سامانه رایگان 2000  جهت پرداخت صورت حساب در دسترس مردم شریف استان قرار گرفت، این سامانه با قابلیت پرداخت صورتحساب حتی در زمان قطع بدهی و وصل آنی تلفن از بهترین و آسانترین روش های پرداخت به شمارمی آید.

مدیر مخابرات منطقه فارس افزود: شرکت مخابرات ایران با تعریف کددستور  با شماره # 2020* امکان پرداخت صورتحساب تلفن ثابت از طریق تلفن همراه را فراهم نموده است و تمام مشتریان تلفن ثابت در سراسر استان می توانند با استفاده از این کد دستوری خدمات   نسبت به پرداخت صورت حساب تلفن ثابت اقدام کنند.

وی، سومین راه پرداخت آسان صورتحساب تلفن ثابت را سایت مخابرات منطقه فارس به آدرس FARS.TCI.IR معرفی کرد و اظهار داشت: امید است، مردم شریف استان با پرداخت به موقع صورتحساب تلفن ثابت از جمع  آوری تلفن خود و مشکلات مربوط به آن جلوگیری نمایند و مخابرات منطقه را نیز در توسعه امکانات ارتباطی یاری کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.