کد خبر: 8398
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
 • خبرنگار: زهرا بازیار
 • چاپ
نشست خبری آموزش و پرورش استان فارس

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: خوشبختانه در استفاده از شبکه شاد بیشترین رشد را در کشور داشتیم که این مساله حاصل حسن توجه و تلاش روسای ادارات سراسر استان می باشد.

به گزارش پیام خبر، مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: خوشبختانه در استفاده از شبکه شاد بیشترین رشد را در کشور داشتیم که این مساله حاصل حسن توجه و تلاش روسای ادارات سراسر استان می باشد.

فرهاد اسماعیلی گفت: خوشبختانه برای اولین بار در کشور نتایح آزمون تیمز و پرلز مورد توجه دولت قرار گرفت و قرار شد اقدامات مداخله در خصوص ارتقا کیفیت آموزشی در کشور صورت پذیرد که در استان فارس به صورت ویژه و عملیاتی به این مساله توجه خواهد شد.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه مسایل تربیتی به صورت پیوسته و آرام نتایج خودشان را نشان می دهند، گفت: آموزش و پرورش استان در چند سال اخیر موفقیت های بی نظیری را کسب کرده است و در بیشتر شاخص ها توانسته حایز مقام های کشوری شود.
اسماعیلی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر المپیادهای دانش آموزی افزود: استان فارس در سال جاری در حوزه المپیاد ها خوش درخشید به طوری که از هر ۳ و نیم مدال یک مدال متعلق به دانش آموزان فارسی بود.

وی با بیان اینکه سهم استان فارس در جذب نیروهای پیش دبستانی در سال گذشته یک هزار و ۳۰۲ نفر بوده، گفت: در این خصوص، آن دسته از افراد شاغلی که دارای کد پرسنلی هستند، قطعا در آموزش و پرورش استخدام خواهند شد و دلیل امتیاز بندی این گروه از افراد به خاطر ظرفیت مشخص و تعریف شده ای است که هرسال برای جذب نیرو در آموزش و پرورش وجود دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.