کد خبر: 8406
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷
آرم مخابرات ایران

سخنگوی شرکت مخابرات گفت: تعرفه‌ها هیچ تغییری در مکالمات تلفن ثابت و همراه و همچنین در حوزه دیتا ندارد.

به گزارش پیام خبر، مهندس بیدخام، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل در گفتگو با بخش پیگیری شبکه خبر گفت: تعرفه‌های مکالمات تلفن ثابت ، همراه و  دیتا تغییری ندارد و هرگونه افزایش و کاهش تعرفه‌ها باید از سمت کمیسیون تنظیم مقررات به ما ابلاغ بشود درحالی که تاکنون چیزی ابلاغ نشده است.

مهندس بیدخام افزود: تعرفه خدمات مخابراتی در بخش‌های صوت و دیتا تقریبا از سال ۸۲ تاکنون هیچ تغییری نکرده است و مکاتبات مختلفی نیز با سازمان تنظیم مقررات انجام شده که بتوانیم از این ظرفیت برای حمایت از صنایع داخلی، توسعه و بازسازی شبکه‌های ارتباطی و تجهیزات مخابراتی استفاده کنیم تا با توجه به تغییرات تکنولوژی در دنیا و همچنین افزایش هزینه‌های مختلف تغییرات خوبی در حوزه تعرفه‌های مخابراتی داشته باشیم که به نفع همه ذینفعان حوزه صنعت مخابرات است. / مخابرات منطقه فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.