کد خبر: 8469
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
توسعه ورزش همگانی

معاون توسعه ورزش های قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: در وضعیت کرونایی موجود، توسعه ورزش همگانی یک ضرورت بوده و اهمیت آن در جامعه به خوبی ثابت شده است.

به گزارش پیام خبر، دکتر محسن سالاری روز چهارشنبه ششم اسفند ماه ۹۹ در مجمع عمومی سالانه هیئت ورزش های همگانی استان فارس گفت: اصل و ماموریت مجامع عمومی مجمع نظارت و سیاستگذاری است.
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان فارس افزود: بدون شک یک مجمع پویا، پرسشگر و مطالبه گر می تواند در توسعه ورزشهای همگانی موثر باشد.
وی اضافه  کرد: اعضای مجامع ورزش باید در جلسه های مجمع عمومی به ارائه ایده و نظر خود بپردازند.
سالاری در بخش دیگری از سخنان خود اهمیت ورزش همگانی در جامعه اشاره کرد و ابراز داشت: در شرایط کنونی جامعه که با بیماری کرونا مواجه شدیم، ضرورت پرداختن به ورزش همگانی دوچندان است.
وی بیان کرد: به اعتقاد کارشناسان عرصه سلامت و بهداشت یکی از مهم ترین روش ها در پیشگیری از کرونا، تشویق مردم به انجام ورزش در خانه است.
سالاری گفت: ورزش همگانی ایمن سازی بدن و ایجاد نشاط اجتماعی به منظور برون رفت از وضعیت موجود را به دنبال دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.