مجید سلطانی، مدیر عامل مخابرات کشور

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت با شبکه وسیع ارتباطی که در کشور دارد، نقش بسیار پررنگی در پیاده سازی شبکه ملی اطلاعات دارد.

به گزارش پیام خبر، مهندس مجید سلطانی در اولین سفر استانی خود به بوشهر در نشست با مهندس ستوده، معاون عمرانی استاندار و سایر مسوولین استانی این شهرستان با بیان این مطلب افزود: شرکت مخابرات ایران در راستای ایفای تعهدات خود در پروژه پیاده سازی شبکه ملی اطلاعات جایگاه و نقش مهمی دارد.
مدیر عامل مخابرات ایران با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در موضوع شبکه ملی اطلاعات اظهار داشت: با تاکیدی که مقام معظم رهبری در جدیت این پروژه دارند، مسوولیت ما را در انجام آن سنگین می کند.
وی به نقش حوزه های مختلف در انجام شبکه ملی اطلاعات اشاره کرد و گفت: ساختار این شبکه شامل: هسته مرکزی، تولید محتوا و شبکه توزیع می باشد که شرکت مخابرات ایران در حوزه شبکه توزیع نقش بسیار پر رنگی دارد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به تبیین حوزه امنیت در شبکه ملی اطلاعات پرداخت و بیان داشت: انجام این طرح با درجه بالایی که در حوزه امنیت دارد، برای ایجاد امنیت مردم در فضای مجازی بسیار با اهمیت می باشد.
مهندس سلطانی، در این جلسه اظهار داشت: ما برای این که این طرح سرعت بگیرد جلسات خود را با تمامی مسوولین استانی برگزار می کنیم تا همه عزیزان در جریان اهمیت این طرح قرار بگیرند تا در زمان کمتری به نتایج مطلوبی برسیم.
وی در این جلسه به تشریح وضعیت شبکه استان بوشهر پرداخت و اظهار داشت: برنامه توسعه ای مناسبی در حوزه های فیبرنوری روستایی، شهری و استانی و توسعه تلفن ثابت، همراه؛ سرویس های باند پهن، ADSL و همچنین توسعه فیبرنوری FTTH و FTTX در سال 1400 داریم که امیدواریم با همکاری همه دست اندرکاران استان محقق شود.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین در بخش دیگری از سفر خود با سردار واعظی، فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر جلسه داشت و نقاط مشترک همکاری در پیاده سازی شبکه ملی اطلاعات بین شرکت مخابرات ایران و نیروی انتظامی تبیین شد.
گفتنی ست، در این سفر که دوشنبه شب، 4 اسفند ماه 1399 انجام شد، مهندس بیدخام، مشاور مدیرعامل و مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل، دکتر زارع، سرپرست معاونت مالی مدیرعامل و مهندس فیضی، سرپرست دفتر مرکزی بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران، مهندس سلطانی را همراهی کردند. / مخابرات منطقه فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.