مجید سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در سفر به استان بوشهر، ضمن تاکید بر افزایش رضایتمندی از مخابرات با بهینه سازی میز ارائه خدمات در حوزه های مختلف و تنوع انتخاب مشتریان گفت: سند توسعه ۵ ساله مخابرات بر اساس شناسایی دقیق ظرفیت ها و چالش های مخابرات که در طی سفرهای استانی به دست می آید، تدوین و اجرا می شود.

به گزارش پیام خبر، مهندس مجید سلطانی درسفر استانی خود به بوشهر در نشست با مدیران ستادی مخابرات منطقه اظهار داشت: با ارائه طرح های مختلف در مخابرات ایران به دنبال افزایش رضایتمندی مشتریان هستیم.

وی ضمن تشریح اقدامات مختلف مخابرات در راستای جهش چندین برابری در مسیر تحقق شبکه ملی اطلاعات ، خاطرنشان کرد:مزیت این اقدامات این است که ضمن افزایش سهم بازار به مشترکین مخابرات، با ایجاد تنوع در خدمات، قدرت انتخاب بیشتری نیز به مشتریان داده شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: ارائه خدماتی که منجر به رضایت مشتریان می شود برای ما مهم است و با ایجاد کارگروه هایی در شرکت مخابرات ایران ، شاخص های کیفی شبکه را بررسی و پایش می کنیم. 

مهندس سلطانی با تاکید مجدد برنقش پررنگ سفرهای استانی در تدوین سند توسعه ۵ ساله مخابرات  ادامه داد: از دیگر عوامل موثر بر رضایتمندی مشتریان، بهبود و توجه حداکثری به شاخص هایی مانند سطح سرویس ۲۰۲۰، توجه به نیازهای مشتریان و پاسخگویی مناسب با ارتقا درگاه های غیرحضوری است که در حال بازتعریفی جدید از این شاخص ها و متناسب با نیازهای جدید مردم هستیم.

وی توجه به نیازهای مشتریان و پاسخگویی مناسب با ارتقا درگاه‌های غیرحضوری را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد و افزود: تلاش می‌شود این شاخص‌ها بر اساس نیازها و انتظارات مردم تعریف و اجرا شود

مهندس سلطانی همچنین مراکز تلفن شهر برازجان نیز بازدید کرد و ضمن صحبت در خصوص مسایل مختلف و دغدغه های متنوع ،راهکارهای خدمت رسانی بهتر را با مدیران این مرکز مورد بحث و بررسی قرار داد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین در نشستی با نمایندگان کانون بازنشستگان منطقه بوشهر از پیگیری مشکلات بازنشستگان این شرکت خبر داد  و گفت: با ایجاد کارگروهی تخصصی در شرکت مخابرات ایران، به دنبال ساماندهی مشکلات بازنشستگان این شرکت هستیم.

وی افزود: پیگیری موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان از طریق دستگاه های متولی ، ارایه تسهیلات بانکی ، بیمه تکمیلی و پرداخت مطالبات در کمترین زمان از بازنشستگی در این کارگروه تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد.

مهندس سلطانی تصریح کرد: بازنشستگان گنجینه ای از علم و تجربه هر سازمان هستند و بنا داریم در قالب هیات های اندیشه ورز از تجربیات گران سنگ نمایندگان کانون بازنشستگان مخابرات در تمام استان ها اسفاده کنیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اظهار داشت : در راستای برنامه های تحول زا در شرکت مخابرات ایران، سند تحول مخابرات با نگاهی نو بر ظرفیت ها و چالش ها تدوین می شود.

سلطانی تصریح کرد: به دلیل شرایط خاص استان بوشهر که به عنوان یک استان مهم و استراتژیک در جغرافیای ایران قلمداد می شود ، این استان را در ردیف نخستین سفر استانی قرار دادیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران عنوان کرد : رشد و توسعه استان صنعتی مانند بوشهر در کنارتعلل های انجام شده طی سنوات گذشته و بالا بودن سطح فرسایش تجهیزات مخابراتی به دلیل شرایط آب و هوایی سبب شده که در تخصیص اعتبارات به استان بوشهر تجدیدنظر جدی و حتی تا ده برابر موجود برنامه ریزی شود. 

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر   در نشست با مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بوشهر اظهار داشت : یکی از مولفه های تولید ثروت و قدرت داشتن زیرساخت های قوی ارتباطی در بستر مخابرات است.بنابراین نیاز است با اتکا با توان دانش متخصصان بومی زمینه ارتقا سیستم های مخابراتی به منظور پوشش و سرعت امن داده ها و دیتا و پایداری شبکه ایجاد تا به یکی از کشورهای مقتدر در حوزه مخابراتی در منطقه تبدیل شویم.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر  این استان را استانی تاریخی و به عنوان پلی ارتباطی بین ایران و کشورهای حوزه خلیج فارس دانست و گفت: با وجود روستای الکترونیک در این استان و اجرای پروژه شهر هوشمند بوشهر  در کنار وجود صنایع انرژی فسیلی و اتمی و تجارت الکترونیک، این ظرفیت در استان بوشهر وجود دارد که با تخصیص اعتبارات مورد نیاز و تنظیم یک سند ۱۰ ساله ، به عنوان یک الگوی مخابراتی در سال ۱۴۱۰ به کشور معرفی شود. 

در آخرین برنامه مهندس سلطانی در استان بوشهر ، جلسه کمیسیون فنی منطقه با حضور مدیرعامل مخابرات ایران و هیات همراه برگزار شد.

مهندس سلطانی در این نشست بیان کرد: طی دو روزی که در بوشهر حضور دارم با گروه های مختلفی از نمایندگان کانون بازنشستگی مخابرات، پرسنل پیمانکاری، نیروهای رسمی ، مدیران ستادی و مقامات استانی دیدارهای جداگانه ای داشته ایم که همگی از یک وفاق، همدلی و انگیزه ای مضاعف برای توسعه مخابرات در این استان سخن می گویند.

وی با تمجید از عملکرد مدیریتی مخابرات بوشهر، ادامه داد: به زودی نوسازی شبکه مخابراتی بوشهر، اجرای ۸۰ کیلومتر فیبرنوری برای شهرهای کنگان و عسلویه و تعمیر و تجهیز مرکز دوم تلفن بوشهر انجام می شود.

مدیرعامل  شرکت مخابرات ایران در پایان افزایش رضایت مشتریان را  در این دوره مدیریتی یک اصل مهم و اساسی دانست و اضافه کرد: در همین راستا طرح‌های مختلفی ارائه شده است که نتیجه آن افزایش سهم بازار مشترکین مخابرات و ارایه بهترین خدمات با کیفیت بالا خواهد بود.

گفتنی است، در اولین سفر استانی مهندس سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به استان بوشهر به عنون قطب اقتصادی و ارتباطی جنوب کشور، مهندس بیدخام، مشاور مدیرعامل و مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل، دکتر زارع، سرپرست معاونت مالی مدیرعامل و مهندس فیضی، سرپرست دفتر مرکزی بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران، و مدیران استانی مخابرات منطقه بوشهر، مهندس سلطانی را در بخش های مختلف همراهی کردند. / مخابرات منطقه فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.