کد خبر: 8545
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
 • خبرنگار: علی شکوفه
 • چاپ
بسیج مداحان

رئیس سازمان بسیج مداحان خراسان رضوی با اشاره به اینکه جوانان در جامعه نقش تعیین کننده ای دارند لذا جزء سرمایه های اصلی نظام محسوب می شوند، گفت: اولین گردهمایی مجمع «جوانان انقلابی کوثر ناب» با محوریت اتکاء به جوانان در عرصه ستایشگری و با حضور اساتید برجسته برگزار می شود.

به گزارش پیام خبر، «محسن صابر»  اظهار داشت: اولین گردهمایی مجمع جوانان انقلابی کوثر ناب 13 اسفند ماه با محوریت اتکاء به جوانان در عرصه ستایشگری و با حضور حجت الاسلام «حسین رجایی خراسانی» مدیر مرکز فقهی ائمه، «یوسف ارجونی» رئیس سازمان بسیج مداحان کشور و اساتید ستایشگری برگزار می شود.

رئیس سازمان بسیج مداحان خراسان رضوی افزود: از آنجایی که جوانان در جامعه ما نقش تعیین کننده ای دارند و جزء سرمایه های اصلی نظام محسوب می شوند، از این رو در عرصه ستایشگری با محوریت اتکا به جوانان و با نگاه به اهداف نظام و انقلاب در سنگر کادر سازی و با توجه به رسالتی که جامعه ستایشگر دارد، این جلسه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه حلسه مجموعه جوانان کوثر ناب با یک نگاه گفتمانی و روبه جلو با حضور جوانان برگزار می شود؛ تصریح کرد: در جلساتی که ماهانه به همین منظور خواهیم داشت، برخی از موضوعات را به لحاظ محتوایی، عمق بخشی و تعمیق و تبیین اولویت های جامعه ستایشگری، در دستور کار قرار خواهیم داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.