کد خبر: 8546
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
  • خبرنگار: علی شکوفه
  • چاپ
شهردار مشهد

شهردار مشهد گفت: تعدادی از پروژه های عمرانی تا پایان سال به بهره برداری می رسد که یکی از آنها پارکینگ و پایانه آزادی است که پنجشنبه این هفته به دست ریاست جمهور از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد شد.

به گزارش پیام خبر، «محمد رضا کلائی» امروز (۱۲ اسفند) در مراسم افتتاح دسترسی سوم ایستگاه شهید کاوه خط دو قطارشهری که با حضور فرماندار مشهد، جمعی از اعضای شورای شهر و معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد برگزار شد، افزود: این دسترسی با هزینه ۱۷ میلیارد تومان احداث شده است.

شهردار مشهد اضافه کرد: مناسب سازی ایستگاه برای استفاده افراد دارای معلولیت و سالمندان نشان دهنده توجه مدیریت شهری به موضوع تحقق شهر همگان است.

کلائی با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد زیادی پروژه عمرانی در نقاط مختلف شهر در حال احداث است، اظهارکرد: تلاش های فراوان و شبانه روزی آقای کاظمی و همکارانشان در معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک برای به سرانجام رساندن این پروژه ها جای تقدیر و تشکر دارد.

وی تصریح کرد: تعدادی از پروژه های عمرانی تا پایان سال به بهره برداری می رسد که یکی از آنها پارکینگ و پایانه آزادی است که پنجشنبه این هفته به دست ریاست جمهور از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد شد.

شهردار مشهد ادامه داد: در حوزه خطوط قطار شهری نیز دسترسی سوم ایستگاه میدان سعدی خط دو قطار شهری نیز تا پایان سال آماده بهره برداری خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل