کد خبر: 8547
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
  • خبرنگار: علی شکوفه
  • چاپ
موحدی زاده

نایب رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه امیدوارم ایستگاه سلامت و پایانی خط ۲ نیز در سال ۱۴۰۰ تکمیل و به بهره‌برداری برسد، گفت: توسعه صنعت مدرن قطار شهری کار بسیار سخت و دشواری است.

به گزارش پیام خبر، «حمیدرضا موحدی ‌زاده»  در آیین افتتاح دومین دسترسی ایستگاه شهید کاوه خط ۲ قطار شهری مشهد که با حضور فرماندار، جمعی از اعضای شورای شهر، شهردار و مدیران شهری مشهد برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی عوامل اجرایی احداث پروژه قطار شهری، اظهارکرد: این تلاش بی‌وقفه در جهت توسعه خطوط مترو مشهد، قابل تحسین است.

نایب رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه امیدوارم ایستگاه سلامت و پایانی خط ۲ نیز در سال ۱۴۰۰ تکمیل و به بهره‌برداری برسد، گفت:توسعه صنعت مدرن قطار شهری کار بسیار سخت و دشواری است.

وی ادامه داد: گفت: در عین حال، بهره‌گیری از این صنعت حمل‌ونقل عمومی، در کلانشهرها، نقس بسزایی در تسهیل و روان‌سازی ترافیک، غلبه بر آلودگی هوا و بحث‌های پدافند غیرعامل دارد و جابجایی مسافر نیز در سریعترین زمان ممکن میسر می‌شود.

موحدی زاده با بیان اینکه مدیریت شهری مشهد عزم و اراده جدی برای بهره‌گیری از تکنولوژی و صنعت قطار شهری دارد، تصریح کرد: امیدواریم علیرغم همه تنگناها و مشکلات مالی پیش‌روی کشور و مدیریت شهری، به وعده‌های داده شده در سال ۱۴۰۰ دست یابیم و شهروندان از مواهب این ساخت‌وساز بهره‌مند شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل