کد خبر: 8585
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
قلم تندرستی

دبیر هیأت ورزش های همگانی فارس گفت: نخستین گردهمایی رشته جدید قلم تندرستی استان فارس طی دو روز در پارک جدید مرحوم نوید محمدی با حضور مسئولین برگزار شد.

به گزارش پیام خبر «غلامحسین جمشید» گفت: نخستین گردهمایی رشته جدید قلم تندرستی استان فارس طی دو روز در پارک جدید مرحوم نوید محمدی با حضور مسئولین برگزار شد.
دبیر هیأت ورزش های همگانی فارس افزود: این گردهمایی با حضور اسداله عزیزی مدرس و دبیر کمیته فدراسیون، شهردار منطقه ۴،رییس،نایب رییس و دبیر هیات همگانی استان فارس، فاطمه «محمدی راد»، رئیس کمیته قلم و تندرستی استان ،معاونت فرهنگی ورزشی شهرداری ، لیلا دودمان شورای شهر و نماینده اداره کل ورزش و جوانان، مسوولان محلی، گروه های نمایشی ،تعدادی از روسای کمیته ها بهمراه مربیان و علاقمندان این رشته به تعداد ۱۲۰نفر در پارک جدید مرحوم نوید محمدی واقع در کشن برگزار شد.
وی افزود: علاقه مندان با تکنیک‌های جذاب این رشته آشنا شدند و فوق العاده مورد توجه عموم بویژه کودکان و نوجوانان قرار گرفت.

بر همین اساس، مراسم اختتامیه این رویداد در معاونت اجتماعی ورزشی شهرداری با حضور غلام حسین جمشید دبیر هیات ورزش های همگانی استان‌، اسدالله رضایی ‌رئیس تربیت بدنی ‌شهردای با اهدا هدایای فرهنگی از طرف هیأت و شهرداری برگزار شد و ‌رضایی‌ ضمن حمایت از این رشته تاکید کرد حاضر هستیم با کمک هیات ‌همه پارک‌ها و جاهایی مانند ‌زندان را با هزینه شهرداری فعال کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  شیراز در مسیر «هاب هوانوردی» قرار می گرفت اگر دوبی نبود

  استاندار فارس که شنبه ۱۶ اسفند با روزنامه «شرق» با تیتر «سیاسی‌ترین استاندار با اولویت اقتصادی»، انجام داد، از ایجاد «هاب هوانوردی» در شیراز خبر داد و گفت: اگر سیاست گذاری به سمت دیگری می رفت امروز فرودگاه شیراز جایگزین فرودگاه دوبی یا فرودگاه های درجه یک یکی از همسایگان می شد که متأسفانه حاصل نشده اما می تواند به این سمت حرکت کند.  

 • آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز

  مدیر قطب علمی «شعرپژوهی فرهنگ عامه» از آغاز طرح ملی و فراگیر گونه‌شناسی بومی‌سروده‌های ایران در دانشگاه شیراز خبر داد.

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.